Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Egész nap valamil...

Ez normális? Egész nap valamilyen zene megy a fejemben!

Figyelt kérdés

Inkább egy folyamatos dallam. Először tegnap éjszaka lettem figyelmes egy zongora dallamra felkeltem, hogy megnézzem hogy megye a tv v a tesom hallgat valamit(hajnali 2-kor) de semmi síri csönd volt(én meg úgy hallottam mintha egy koncerten lennék). jólvan végül elaludtam reggel semmise hallok iszom a kávém erre megint ugyan az a dallam szolt (jól van mondom magamnak ez valami dallamtapadás lehet )aztán elmúlt ez is jó sétáltatom a kutyát megint hallom a dallamot. És ez ma is vissza vissza tért próbáltam mást hallgatni mikor hallom de akkor is szólt :(

17/l

Veletek is volt már ilyen?



2017. okt. 31. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt, és normális, ilyeneket is tud az agy. Ha nagyon zavar, akkor hallgass más fajta zenét, vagy más hangokat.
2017. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pár napja voltál valami zenés helyen és "az jön vissza"...
2017. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az agy a dalnak azt a részét amire emlékszel folyamatosan ismételgeti addig amíg eszedbe nem jut az egész dal.
2017. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam semmilyen koncerten szeretem a klasszikus zenét de nem hasonlít semmire amit hallgatni szoktam. És ma egész nap rapat meg ezeket a elektronikus zenéket hallgattam(majdnem erretvágtam te jó ég hogy a rohadt életbe lehet ilyet hallgatni) és még most is szól valamikor lágyan valamikor durvábban :(
2017. okt. 31. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
2.szomszéd bőgeti a zenét.
2017. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 veterán vas ***** válasza:

Ha ez egy új, eddig nem ismert dallam, akkor írd le! Főleg, ha valami tetszetős fülbemászó muzsika. Lehet hogy megszólalt benned a múzsa, és hamarosan profitálsz belőle.

Nekem is volt már hasonló élményem. Egyszerűen nem tudtam kiirtani a fejemből egy dallamot.

Na, aztán mégis csak elmúlt. ;)

2017. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom lekottázni mert nem tanultam és nem tudom hogy hogyan kell :/
2017. nov. 1. 08:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Te találtad ki a dallamot, vagy hallottad valahol és úgy tapadt meg a fejedben?
2017. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Régi már a kérdés, de végülis hogy szabadultál meg tőle?

Rám random jönnek és aludni sem alszom a dallamtapadástól.

2023. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!