Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Velem van a baj, depressziós...

Velem van a baj, depressziós vagyok, vagy csak realista?

Figyelt kérdés
Minél idősebb vagyok (most 36), annál borúsabban látok mindent.. Annyi rossz dolog van a világban, betegségek, szegénység, erőszak, a globális felmelegedés, és még sorolhatnám sokáig. Már lassan ott tartok, hogy kár volt megszületnem, félek az idős kortól is, ami rám vár majd.. Baj van velem, depressziós lettem, vagy más is így látja a világot? Nem tudom már tényleg. Persze közrejátszik ebben sokminden más is, rossz a kapcsolatom a szüleimmel, nem találom azt akivel élni szeretném az életem stb.. Valószínű ezek miatt vannak ilyen gondolataim, de akkor is érdekel, hogy egyedül vagyok-e ezekkel a gondolatokkal..
2017. nov. 3. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik se. reményvesztett vagy.
2017. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hja, az..
2017. nov. 3. 08:44
 3/4 A kérdező kommentje:
És arra van megoldás..? A szerencse, hogy hátha jön valaki, aki visszaadja az életkedvemet..?
2017. nov. 3. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, depressziós vagy, nem realista :)


Valóban sz0r hely a világ, de sokkal jobb mint korábban bármikor. Hasznos ha az ember tisztában van a negatívumokkal, de ha csak azokra koncentrálsz, akkor depis maradsz.


Olvass kevesebb híreket, ásd bele magad valamilyen hobbiba és legalább havonta vagy hetente egyszer szerezz valami új élményt (új étterem, mozi, koncert, múzeum, színház, könyv, utazás akár a szomszéd városba... stb.)

2017. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!