Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha órákig zavarban...

Normális ha órákig zavarban vagyok, kellemetlenül érzem magam azután hogy nagy társaságnak köszöntem, kezetfogtam de valaki látványosan nem viszonozta egyiket sem?

Figyelt kérdés

Elég taplóság volt tőle, nem vagyunk semmilyen viszonyban, egyidősek vagyunk. Az egyik barátom ismerőse. Mindenki lekezelt velem, a csajok köszöntek, de ez az egy ember lenézően rámnézett, én meg csak nyújtottam a kezemet. Majd hangosan annyit mondtam “ha nem, hát nem, vannak bunkók a világon”.

Ezután még órákig zavarban voltam, úgy éreztem hogy leégtem, megszégyenültem, főleg a csajok előtt akik közül az egyik még tetszik is nekem. Tudni kell hogy az engem lekezelő srác menő, csajok kedvence típus. Kb mintha nagy társaság előtt elhelyezett volna engem a polc legaljára vagy oda se.


Szerintetek mások mit gondoltak? Mert senki nem mondott semmit, egy-két csaj rám nézett szánakozva. Utána ugyanúgy mindenki beszélt, röhögött azzal a sráccal, rá senki nem nézett furcsán.


2017. nov. 3. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos jól látod a helyzetet, és normális, ha órákig zavarban vagy egy ilyen után. Ez egy gusztustalan alázás volt, és úgy tűnik a társaságodban ez elfogadott.
2017. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csajoknál akart bevágódni hogy ö milyen menő. Ilyen esetekben az a legjobb ha nem reagálsz rá, csak egy mosolyt. Ezzel hogy ezt mondtad elárultad hogy frusztrált lettél miatta, gyengeséget mutatva. A mások mit gondoltak szintén nem jó út, az a lényeg te mit gondolsz és azt ki is mondod. Jelen esetben kimondtad, de az hogy emiatt zavarba jöttél egyértelmű gyengeségre utal. Vagy mond ki amit gondolsz és lesz ami lesz, ha emiatt nem fognak kedvelni akkor is. Vagy hülyét próbálsz belőle csinálni viccesen. Főleg hogy a lányoknak is tetsszen, azt nem fogja szeretni. :)
2017. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!