Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az ha nem akarok 8...

Normális az ha nem akarok 8 órát dolgozni azért hogy meg tudjak élni? Nem akarok robotolni és munkának élni.

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem hogy nem akarok heti 5 napot dolgozni 8 órába életem végéig és 'napról napra' megélni. Oké össze lehet gyűjteni egy jó házra mondjuk külföldi munkavégzéssel 6-7 év alatt. Egy jó autóra 4-5 év alatt. öltözködni elmenni ide oda megint elvesz 2-3 évet. És csak dolgozol dolgozol dolgozol. Mi értelme ennek? én ha nem leszek sikeres öngyilkos leszek nem akarok szopni életem végéig. 18 éves vagyok jelenleg. 25 éves koromig akarok sikeres lenni ha ez nem megy akkor történik az hogy megölöm magam.
2017. nov. 3. 22:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
már több éve ezen gondolkozom nem most jött.
2017. nov. 3. 22:10
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazán szép életcél...

Képzeld, vannak munkák, amiket szeret csinálni az ember. És vannak munkahelyek, ahova szeret bejárni az ember.


De ilyen negatív hozzáállással ne sok jóra számíts a jövőben.


Ha nem dolgoznál, mit szeretnél csinálni a sok szabadidődben? Van valami hobbid? vagy csak otthon ülni a 4 fal között?

2017. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha van egy jó munkád és jó fej kollégák akkor hamar elmegy az a 8 óra.

Inkább akkor van gáz, ha folyton túlóráznod kell és 10-12 órázol heti 7 napban és még akkor se gazdagodsz meg, csak éppen túlélsz.

2017. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Most mit csinálsz? Mivel akarsz sikeres lenni 25 éves korodig?
2017. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Nem nagyon nem normális

Akkor mit mondjon az napi 14-15 órát dolgozik?

2017. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan munka amiből meglehet élni...szóval amúgy ne akarj öngyilkos lenni!
2017. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"18 éves vagyok jelenleg. 25 éves koromig akarok sikeres lenni"


Aha, aztán majd beleér a kezed a bilibe. Fejtsd már ki, hogy munka nélkül hogy "leszel sikeres".

2017. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a 12 órás műszakokat rühellem, attól én is felkötném magam.
2017. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, felvételi előtt állsz. Mik a jövőbeli terveid, mit szeretnél tanulni/milyen szakmát szeretnél? Mert ha azt választod, ami igazán a szíved vágya, akkor nem lesz nyűg a meló, nem gyomorgörccsel fogsz bemenni minden reggel és lesz sikerélményed, ami motiválni/ösztönözni fog a további munkára. De azt a részt nem igazán értem, hogy 25 éves korodra akarsz sikeres lenni. A legvégső esetben (ha nem a szakmát választod) kb akkor kezdesz majd el dolgozni, attól függ, hány éves képzésre jelentkezel.


Sajnos, nem sajnos, az életünk nagy része abból áll, hogy megyünk és megyünk. De lehet olyan munkát találni, amit élvezel és még jól is keresel vele. Valaki több mint 8 órát dolgozik, sokkal kevesebb pénzért. Azért nem ártana tudnod még most, hogy "mi szeretnél lenni".

2017. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

A maiak már ilyenek.

Munka lehetőleg csak 2 óra legyen (abból is 1 óra Facse), de fizetés 1 milla. Mintha bizony a sikeres emberek - mármint, akik önerőből lettek azok - nem dolgoztak volna 8 órákat 20 éves koruk körül. De bizony. Sőt, sokszor mosogatással, eladóként stb.

A példaképek meg gondolom az ilyen semmirekellő csalánszopó versenyt megnyert Insta hülye pitschák, meg apuci gazdag gyerekei, akik persze nem sikeresek, csak gazdagok, mert beleültek a készbe.

2017. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!