Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió, Alzheimer kór...

Lakleventericsi kérdése:

Depresszió, Alzheimer kór vagy skrizofénia?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 hónapban ezeket a tüneteket észlelem magamon:Reszketés, gyors szívverés, alvászavar, elalvás előtti felriadások, fejfájás, zsibbadás, fülzúgás, dühkitörések, öngyilkossági gondolatok, hasi rángógörcs, rossz közérzet, hátfájdalom, halálfélelem ! Melyik betegséggel lehet összefüggésben? Hozzáteszem édesapám skrizofén volt! Én 17 éves vagyok.

2017. nov. 5. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Depresszió, szorongás. Az alzheimerhez fiatal vagy, a skizóhoz meg hallucinálni "kell".
2017. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a depresszióból lehet valami komolyabb bajom? Mármint nem arra értem hogy öngyilkos leszek hanem úgy amúgy?
2017. nov. 5. 13:52
 3/5 anonim válasza:
Ugyan ez. Pontosan. Minden adat egyezik... +1 Ezt a kérdést figyelni fogom.
2017. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komolyabb életminőségromlás lehet a vége, de úgy mint pl egy szivrohamnak hogy ha nem lát orvos belehalsz, nem
2020. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pl.drog
2020. nov. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!