Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyszer vagdostam magam,...

Ha egyszer vagdostam magam, akkor többször is fogom, forduljak orvoshoz? Teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú voltam, és dühös saját magamra, mert egy gyáva és gyenge szánalom vagyok, és egyszerűen jó érzés volt inkább a fizikai fájdalommal foglalkozni. Nem tudom miért csináltam, de aztán most nagyon megijedtem, hogy mégis mit művelek én magammal! Nem merem senkinek elmondani, és megfogadtam, hogy soha többé nem teszem, ez elég? Vagy ha megint problémám lesz újra ebbe menekülök majd? Ezelőtt soha nem csináltam, nem tudom mi ütött belém! Nem vagyok ilyen, drogozós, vagdosós, ivós, depis lány... Szólnom kéne valakinek? Menjek új pszichológushoz/pszichiáterhez? Nem akarok egy depis vagdosós problémás kamasz lenni, tudom, hogy amit tettem az nem megoldás... Viszont nem tudom, hogy mondhatnám el bárkinek, ha el kell... ,,Anya, apa rosszul vagyok lelkileg, vagdostam magam, kérlek segítsetek?'' Nem menne, annyira szégyenlem magam!! A pszichológusomnak már rég nem tudok elmondani dolgokat, mindenki előtt szégyenlem magam... Lehet, hogy egyszerűen magamtól talpra állok, és sose vagdosom magam többé? Most úgy érzem sose tennék ilyet többet, de lehet ez csak illúzió?

Egészen megrémültem és tanácstalan vagyok kérlek segítsetek!!

15/L



2017. nov. 6. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy unalmukban és nagy jódolgukban mit nem képesek egyesek csinálni !?
2017. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Holnap már iskola...
2017. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat... :/

Amúgy nyilván nem jókedvemből csináltam, vagy mert unatkoztam, és mellesleg még egy hétig szünet van, bár nem tudom hogy jön ez ide...

De légyszi valami építőjellegűt is, mert nagyon tanácstalan vagyok!

2017. nov. 6. 10:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem folytatnad, ha nagy problema jonne szembe veled. Pszichiatert keress fel, es oszinten mondd el neki. Nem fog elitelni, azert tanult, hogy masoknak segithessen
2017. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld többet. Attól nem fog megoldódni a probléma. De amúgy ezen a "meg akarok halni", meg vagdosni akarom magam" időszakon a legtöbb tini átesik. Pár év múlva rájössz, hogy sokkal fájdalmasabb dolgok is vannak, amiket meg kell tanulni kezelni.
2017. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!