Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem? (lent)

Mit kéne tennem? (lent)

Figyelt kérdés

Szoval, ha suliban órán vagyunk, nagyon nagyon stresszelek. Hanyingerem lesz es szorongok, valamikor borzalmasan, es ki kell keredzkednem, valamikor beveszek egy rágot es elmulik. Foleg akkor van ez amikor feleles lesz vagy ilyesmi. Pl dolgozatoknal nem szokott előfordulni. Nagyon idegesít, gondolkodtam a magantanulo pozicion de nem gondolom h erre szukseg lenne. A suli nincs messze, 20 p busz. Enni nem tudok, ha csak a kajara gondolok ilyenkor, felfordul a gyomrom. Pszichológus féleséghez néha megyek, de úgyis tudom hogy ezt nekem kell megoldanom. Mindenki mondja h sportoljak, (biciklizek, kondi, futás) de tökmindegy mert nem ilyenkor stresszelek. Mindenem megvan ahhoz hogy lekuzdjem, csak azt nem tudom hogy hogyan.

Kepes vagyok felfujni dolgokat, es szinte az idegosszeroppanasig idegesíteni magam.

1 szo, mint szaz, kérlek titeket, hogy akinek volt ilyen, ilyesmi valaha az irjon, akar privátban, akár itt, csak hatha tud valaki segíteni :(((

Elore is köszi ❤



2017. nov. 8. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretsz masok elott beszelni? Vagy nem tanultad meg a tanulnivalot es ezert izgulsz nehogy felszolitsanak? Vagy egyszeruen csak felsz? Szerintem mondd el a "pszchologus feleseg"😂nek, o a szakember ilyen panikolos, szorongos dolgokban o jobban tud segiteni mint mi itt a gyakorin☺


Ui. Hany eves vagy? Fiu vagy vagy lany?

2017. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xanax
2017. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

14/L

Kilencedikes vagyok

2017. nov. 8. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is. En is akkor kezdtem :)
2017. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a szociális szorongás kegyetlen dolog tud lenni.


Bár nekem könnyen elviselhető, a tiédet kezelni kell, talán ez segít:

[link]

2017. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!