Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebben az esetben mi lehetne a...

Ebben az esetben mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, van egy 22 éves barátom. Az a dolog lényege hogy kötődök hozzá és a problémáimat is meg szoktam vele beszélni. Az utóbbi időben nagyon sokat beszélgettünk facebookon. Tegnap találkoztunk mert megkért hogy kisérjem el valahova, illetve péntekre is meg van beszélve egy találkozó. Tegnap is szokás szerint nagyon jól éreztük magunkat, majd este mint derült égből a villámcsapás azt mondja nekem hogy ő senkivel nem beszélget ennyit a facen mert neki ez nyűg meg hogy ő senkivel sem szeretne ennyit beszélni. nekem ez rosszul esett két okból. Az ilyet tegnap személyesen kellett volna megbeszélni, illetve akkor miért nem közölte még az elején és akkor nem szoktam volna meg hogy sokat beszélünk. Azt mondta hogy azért irt vissza mindig hogy ne sértsen meg. Én meg azt hittem azért mert ő is szeret beszélgetni. Azt mondja hogy én drámázok mert nem velem van a baj..meghogy annyi lesz a változàs hogy kevesebb lesz a cset. Ez igy nem korrekt, személyesen kellett volna megbeszélni. Én nagyon feszült lettem, nehezen aludtam zaklatottam, a hasam is fájt, mintha a vérnyomásom felment volna. Annyit még tehetek hogy felhivom munka után hogy ezt normális keretek közt beszéljük meg. Szerintem ez így nem korrekt mert szemtől szembe kell az ilyeneket megbeszélni. hogyan kezeljem ezt a helyzetet?
2017. nov. 9. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy férfi napi szóigénye kb. 8000. A nőnek pedig 20000 felett van. Ehez tartsd magad.
2017. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az a baj csak nem szeretem ha félrevezetnek illetve nem korrekt módon közlenek valamit
2017. nov. 9. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!