Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? A történetem lent.

Mit tegyek? A történetem lent.

Figyelt kérdés

19/F.

Nem tudom mit kéne tennem, de biztos vagyok abban, hogy ez így nem jó. Az alapkoncepció az, hogy érettségi után tartok, és szakmát tanulok (programozó), ami elég nehéz, de azért megy.Az 5 hétköznapból 4-et töltök az iskolába, de azokat reggeltől estig. A hét többi 3 napján elég sok munka van itthon. Pihenni csak az éjszakákon van időm. Viszont az nem megy. Mivel sokszor fel kell kelnem 6-kor (családi okok) ezért legalább 10-kor le kéne feküdnöm, de nem vesz rá semmi. Sok időt vagyok egyedül (rengeteget) ilyenkor a haverjaim bejönnek hozzám, van hogy suli után is. Nem zavarnak sosem, nem érzem magam rosszul miattuk. Épp most kezdődött egy barátság- extrákkal kapcsolatom, de még a szex sem megy. Tegnap éjfélkor annyira fáradt voltam, hogy nem sikerült. Ez csak időközös dolog. Az itthon töltött napokon amikor nem vagyok egyedül, főzök, néha fát vágok, házimunkákat végzek, amikor egyedül vagyok akkor többnyire haverokkal vagyok, de ha mégsem akkor a gép előtt ülök. Pénzem nincs (általában van nálam egy ezres, de azt sulinapokra kapom.) Haverokkal (2 barátom jár be rendszeresen), tehát 3-man, van hogy megiszunk 4l Kobra energy italt, de nincs hatása persze. Nem tudom mi van, kissé a lustaságot is érzem elhatalmasodni magamon. Eddig elvoltam a pc játékokkal, de kinőttem, nem érdekel egyáltalán, már 5 percig sem. Volt 2 kapcsolatom, egy harmadik viszon úgy isten igazából nem hiányzik (max ha nagyon olyan kedvemben vagyok.) Haverokkal dohányzom, amúgy nem vagyok rászokva, ivászat olyan ritka, mint a fehér holló.



2017. nov. 9. 18:29
 1/3 Poris2000 ***** válasza:
Tehát a probléma az, hogy nem érzed kipihentnek magadat?
2017. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy céltalan vagyok, aligha van valami amit az asztalra teszek és mégis kifáradtan érzem magam.
2017. nov. 9. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan célt kéne találnod, ami motivál a hétköznapokban. Találj valami olyat (akár hobbit is), ami feldob és kikapcsol, amiért van értelme felkelni reggel.
2017. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!