Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt alvászavarosak?...

Vannak itt alvászavarosak? Mit csinálsz elalvás előtt, hogy kőnnyebben menjen? Éjjel hogy nyugtatod magad hogy ne kattogj ha felriadaz?

Figyelt kérdés
Mindent szivesen meghallgatok.Rengetegszer felriadok.Màr elalvàs elött jàr az agyam.Van,hogy órànkènt felkelek.

#betegség #pszichológia #alvászavar #rèmàlmok #lelki betegsèg #mentàlis betegsèg
2017. nov. 11. 11:10
 1/7 anonim válasza:
Nemtudom, hogy mit csinálsz elalvás előtt de pl monitort soha ne bámulj, legalább elalvás előtt egy órával ne nezz telefonra tvre gepre satobbi. Ha megis nagyon szukseges hasznald az ejszakai funkciot, kiszuri a kek fenyt aminek a jelenlete miatt az agyad azt hiszi reggel van. Ha nyugtalan vagy ejszaka tanacsos olvasni lefekves elott, nyugtatja es kikapcsolja az agyat. Ha az agyban fekszel es akkor kezdesz el gondolkodni, akkor kezdj el szamolni(sokan baranyokat szamolnak). De az is jo ha csak siman elkezdesz szamolni 1tol ameddig jutsz(tapasztalat). Annyira unalmas ugyanis a szamolas, hogy elalmosodsz es eszre sem veszed csak elalszol. Segit meg tovabba ha iszol egy pohar tejet, es igyal vizet elalvas elott. 7-8 orara hidrataltnak kell maradni.(azert ne vidd tulzasba, mert ha tul sokat iszol felkelhetsz miatta wcre menni)
2017. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Becsukom a szemem, és 100-tól egyesével visszaszámolok magamban. 60-nál már szoktam aludni.
2017. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az olvasás vált be.
2017. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket,Kiprobàlom mind.A tejet kivève mert nem szeretem 😊
2017. nov. 11. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Elkezdtem meditálni. Ha éjjel felébredek, újra elkezdem. Rám nyugtató, altató hatással van.
2017. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hangoskönyv fendkívül hatékony, ugyan is nem tudod a nyugtalanít gondolataidat futtatni párhuzamosan, vagy azért működik mert egy idő után elunod - akár elalváshoz, akár ha felébredsz éjszaka közepén, akkor is jó

Online is van,google-ba írd be hogy "Magyar Elektronikus könyvtár, MP3" ingyen letölthető saját célra

2017. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tej mi? Ha-ha. Bealszik a gyomorba és gátolja a melatonin termelést ami az alváshormon. Nappal szerotonin, éjjel melatonin. Ne egyél elalvás előtt legalább 2 órával semmit. Ha éhes vagy, igyál vizet, vagy citromfű teát.
2017. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!