Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pszichopata vagy...

Szerintetek pszichopata vagy szimplán egy velejéig gonosz ember, aki azt akarja bemagyarázni a gyerekére, hogy bolond?

Figyelt kérdés

Tényleg az a tipikus jó kislány voltam, kitűnő tanuló, csendes, jólelkű, szürkekisegér. Soha nem ártottam senkinek, pont az ilyenekkel csesznek ki legjobban, aki nem tudja megvédeni magát.

Pont, hogy feltétlenül szerettem mindenkit.

Aztán eljött a középiskola, már lett saját akaratom, hogy mit is akarok csinálni, csinosabb lenni. Aztán a mocskos gyerekorvos ilyeneket magyarázott a hátam mögött apámnak, hogy biztos nincs semmi bajom, mikor lázasan odamentem hozzá, mert novemberben nincs influenza szezon. Vigyen pszichológushoz. Meg tuti anorexiás is vagyok, vetessük le a fogszabàlyzót (tényleg fogytam vele kicsit az elején (1-1.5kg de tényleg megérte utólag). A mocskos nem tudta, hogy az anorexia nem az, hogy valaki lefogy egy kicsit (vissza is jött, amint megszoktam, beszélni se nagyon tudtam az elején), hanem ha direkt sanyargatja magát, mert testképzavaros, mert kövérnek látja magát. Meg mert nem hitte el, hogy beteg vagyok, mert belefásult, hogy mindenki igazolásért jár hozzá. Novemberben is lehet valaki beteg, meg amúgy is egy hét alatt elmúlt, de igazolást se adott. Nem is ez a lényeg, hanem hogy azóta 2 év alatt ez megy, hogy én milyen bolind vagyok, gyerekorvos is megmondta. Azóta ha annyit is kiszólok, hogy fáj a torkom vegyünk rá valamit, vagy ledőlök, mert rosszul érzem magam. Olyankor megy, hogy te nem beteg vagy, hanem bolond. Nincs semmi bajod, bezáratlak elvitetlek, begyógyszerezlek stb. Beb.szlak a kórházba ott majd kiderül, mi a bajod (persze torpkfájással kórházba visznek). Szimplán be ront a szobába és ordította, hogy bolond vagyok, nem itthon a helyem... Ez ment most tavasszal hónapokig, minden hülyeség miatt. Teljesen kikészített. Meg vannak jó gyógyszerek, rövid ideig kell szedni, ha nem akarod majd beadjuk. 2 éve, amikpr az a k..va, ezt mondta, anyám Xanaxokat kevert az italomba stb. (ez sajnos igaz, amit neki írtak fel) Meg már anyám is ezt csinàlja, bármi is kisdolog (elfelejtettem a tüzre rakni), hogy eddig elhittem rólad, hogy normális, de most én is azt mondom, hogy megbolondultál.

Megha megmondom, hogy miért művelik ezt, akkor behúz egyet, azért mert "megbolondultál szemét". Utána meg azt hiszik minden megy ugyanúgy, mint régen, hát rohadtul nem.

Meg ha lekéstem a buszt, akkor is megy, hogy bolond vagy, őrült. Minden hülyeség miatt.

Elméletileg ők ezt el is hiszik, gyakorlatilag így kell tönkretenni egy teljesen normális ember életeét. Elég hozzá egy fogyaték gyerekorvos (2 év után is kísért) meg egy őrült apa. Miért nem lehetett normális dolgokkal foglalkozni, miért kell nekem őrültekkel törődnöm.

Másnak nem lehet ezt elmondani, mert még engem néznek hülyének. Egyedül a barátnőimnek mondtam el, de félek ők is továbbadják, vagy nyafogásnak gondolják.

Lehet a történet is kicsit kusza lett, nincs benne minden, de minden szava igaz.

Tényleg azt akarja nekem bemagyarázni, hogy beteg vagyok és egy diliházban a helyem leszedálva. Egy értelemes és szerencsére egészséges ember vagyok. Más mit meg nem tenne, hogy a szellemileg sérült, fogyatékkal gyerekének jobb legyen, nem ilyenekkke sértegetni valakit. Akkor mgtudnák mit is jelent, az ha valaki ilyen nem ezzel szórakozni, bár komolyan is gondolják.

Bármi ötlet, hogy ne menjek tönkre így?


2017. nov. 11. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány egész vagy?
2017. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ez nagyon nem normális. Ha ennyire kattantak, hogy rád beszélik ezt mondd meg nekik, hogy vigyenek el egy pszichiáterhez és majd ő megállapítja rólad, hogy semmi bajod.

Itt az a probléma, hogy egy idő után épp ezért lesz valamilyen lelki sérülésed, mert így bánnak veled. Talán még anyukád az, akivel ezt megtudnád a legjobban beszélni. Esetleg nagyszülők, nagynéni bárki, aki hatna rájuk?

2017. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te jó isten... Ha igaz, amit leírtál, nagyon sajnállak. Az ilyen embernek nem szabadna gyereket vállalnia. Apád a bolond, nem te, ez nem normális amit ő csinál! Próbálj a lehető legegészségesebben élni, hogy ne betegedj le, és tartsd magadban az erőt azzal, hogy már csak pár év és költözhetsz!


2 lehetőséged van:

Hagyod, hogy tényleg bolondot csináljanak belőled

VAGY

Megmutatod, igenis erős vagy, átvészeled és a szemébe röhöghetsz, hogy a te életedet ha beledöglik se teszi tönkre

2017. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

18 éves, de suliba járok.

Nem, nincsen senki, évek óta ezt műveli ez az őrült. Anyámnak is teljesen összebeszéli a fejét. Nincs senki sajnos.

Én rendesen félek tőle,komolyan.

Igen, már én vagyok úgy, hogy megőrülök tőle ha így folytatja.

A legújabb húzása, hogy drogozom stb.


65 éves, nyugdíjas. Én elhiszem, hogy nyüg neki egy kamaszlánnyal bajlódni nyugdíjas korban, de b.sszus én akartam ezt?

Gondoltam rá, hogy demencia, de másnak megtudka játszani magát, velem meg közben ezt.

2017. nov. 12. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Atyaég... ez nagyon durva, amit leírtál. Hát... ha fel tudsz készülni lelkileg arra az állapotra, hogy esetleg elveszíted a szüleidet, vagy ha már olyan stádiumban vagy, hogy minden mindegy, akkor sétálj be a gyámügyi hivatalba és mondd el nekik mindezt, vagy írd meg egy hivatalos levélben, és add fel nekik ajánlva. Akkor nekik lépniük kell valamit, el fog indulni egy kivizsgálás. Gondolom én.
2017. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Azt kellett volna régebben csinálni. Most meg már azzal fenyegetmek, hogy hagyjam ott az iskolát, húzzak el dolgozni stb.,nem köteles eltartani, álljak ki az útszélére. Ezzel zsarolnak.

Már voltam úgy, mikor az apám elkezdett velem ordítozni, hogy be vagyok szívva, hol voltam (barátnőmnél, teljesen normális lány) hogy összepakoltam pár dolgot és elraktam minden pénzemet és bárhova, de elmegyek. Erre elkezdte anyámnak, hogy ez őrült azt se tudja, mit csinál, most legalább mindenki megtudja, hogy bolond vagy stb. Ha úgy van a 150 kilojával nekem esik, bever egyet vagy lefog.

Fogalmam sincs mit csinálnának velük, de az biztos, hogy a barátaik dolgoznak a hivatalban, még rám fognakolyan dolgokat is, amihez nincs közöm. Különben már megtettem volna.


Minden igaz, ilyet ki se tudnék találni. Teljesen tönkreteszi az életem.

2017. nov. 12. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden hivatalban nem lehetnek haverjai. Ha ott nem foglalkoznak veled, akkor keress feljebbit. Hol laksz? Írj a megyei hivatalnak, ha ott is haverjai vannak, akkor írj a budapestinek. Ne add fel, mert ez nagyon nem normális.
2017. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Apàdékat kellene begyógyszerezni!És dilihàzba dugni.
2017. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel telefonra a hőbörgéseit.Még jól jöhet.
2017. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!