Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a fogamzásgátlótól...

Szerintetek a fogamzásgátlótól szorongok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már ez sokadik ilyen kérdés, de:

Már vagy 3 hete hányingerem van, úgy érzem szorongok és depressziós vagyok. Voltam kórházban is, és kivizsgáltak, minden eredményem negatív lett.

Fogamzásgátlót szedek már (kb.) 8-9 hónapja (Jangee) és eddig nem volt semmi ilyen problémám. Azért kezdtem el szedni, mert nagyon görcsölt a hasam amikor megjött a menstruációm, és mindig a sürgősségin kötöttem ki vele.

Viszont most volt egy kis családi galiba, attól is kezdődött az egész. Most már rendeződtek a dolgok, de én még mindig ugyan olyan feszült vagyok, stresszelek az iskola miatt, hogy ott is elkap a hányinger és haza kell jönnöm...

Nincs kedvem semmihez, elaludni is csak a nappaliba megy, a tv előtt.

17/L



2017. nov. 14. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első pár napban volt hányingerem a gyógyszertől, bár ennyi idővel is kialakulhat. De ha van más tényező is, ahogy írtad is, ami miatt kialakulhatott a szorongás, akkor inkább lelki oka van.
2017. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*tényező is van
2017. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem nagyon is lehetseges, hogy amiatt. Nekem is 8 honap utan jelentkeztek lelki tunetek amik a foganzasgatlo szedese elott nem voltak ram jellemzoek.
2019. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Egyik ismerősömnek panikrohamai lettek tole. ;(
2020. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!