Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy orvosnak ha beismerem a...

Egy orvosnak ha beismerem a szerhasználatot milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés
Beutaltak pszichiátriára mivel volt egy pánikrohamom, én úgy gondolom hogy a kettő összefügg. Elmondjam majd annak aki foglalkozni fog velem vagy ne?

2017. nov. 14. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mit. DSM V alapjan diagnosztizalhat pszichoaktivszer-dependenciaval.. :(
2017. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Mond el. Nem lesz következménye.
2017. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenképp legyél őszinte ilyen téren - segíti a gyógyulásod!
2017. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Ne, inkább hazudj, hátha kapsz valami újabb gyógyszert, ami az előzővel keverve instant agyhalált okoz. Ja, de hiszen attól neked már nem is kell félned!
2017. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor erdemes elmondani, ha keptelen vagy kontrollalni az adagodat, es csak egyre tobb kell. Ha ez nem all fenn, jobb nem mondani, mert tenyleg diagnozist fog irni, az pedig minden fuggo remalma.
2017. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hehe, nem vagyok függő, aranyos, köszönöm szépen. Zöldet szívtam hétvégente erre gondoltam.
2017. nov. 14. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Beírja a kórházi rendszerbe, amit bárki elolvashat, ha hozzá tud férni a rendszerhez, és akármilyen orvoshoz mész oda, ha rád keresnek ki fog jönni.
2017. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Mondd el. Főleg, hogy fű simán okozhat pánikrohamot. De ha több rohamod nincs, meg más problémád akkot szerintem felesleges a pszichiáter.. Pánikbetegség diagnózis egyébként is akkor állítható fel ha mát hosszabb ideje fennáll.



Ja és ne aggódj, a pszichiátriai betegek közül sokan fogyasztottak/fogyasztanak szereket. Ez fontos szerepet játszhat a betegségben. Ha más orvosnak nem is, a pszichiáterednek mindenképp mondd el. Ők is tudják a különbséget aközött, hogy valaki néha füvezik és aközött, hogy valaki alkohol vagy heroinfüggő pl

2017. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!