Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek olyan mentális...

Van köztetek olyan mentális zavarokkal küszködő, akit a családja nem nagyon támogat?

Figyelt kérdés

Ti hogyan önállósodtatok? Hogyan bírtátok ki hogy folyamatosan az orrotok alá dörgölték hogy mekkora teher vagy?

Kérlek aki már tapasztalt, ossza meg velem hogy sikerült elindítania az életét! :(


2017. nov. 15. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én el sem mondtam, hogy gyógyszert szedek és pszichiáterhez járok. Néha észrevették, hogy pörgök vagy depressziós vagyok. "Majd elmúlik". Ezek alapján miért is számítanék bárkire is?
2017. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a szuleim konkretan ugy reagaltak a depressziomra, mintha en valasztanam. Aztan meg jott az onsajnaltatas, h ok mindent megtesznek ertem, h ok rossz szulok... azt mondtam nekik h mar reg meggyogyultam, es ok bevettek. A hegeimre azt mondtam, hogy macskakarmolas, borotva vagas, elestem, veletlen megvagtam magam, egy eles targy megkarcolt stb. Eleg jol megy a titkolas amugy mert nem igazan veszik eszre.
2018. júl. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!