Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek ezzel a félelemmel?

Mihez kezdjek ezzel a félelemmel?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hog ilyen kénszergondolataim vannak. Felhivtam egy telefonszámot amin egy géphang beszélt tehát nem beszéltem senkivel. Attól pánikoltam be hogy esetleg bombriadót csináltam tudtomon kivül. Most is kórházban fekszek, kérte az orvos hogy mondjam el ha ilyen gondolataim vannak, de ezt én szégyellem igy előadni. Mit csinálhatnék? Meg ha valaki tudtán kivül tenne ilyet és pszichiátrián van akkor mit tudnának vele kezdeni?
2017. nov. 15. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínüleg nagyon megijesztenek téged ezek a gondolatok és nagyon nehéz lehet neked, nehéz lehet róluk beszélni. Viszont hidd el, az orvos azért kéri, hogy mondd el, mert segíteni szeretne neked! Sok ember küzd különféle kényszergondolatokkal, nem fogod az orvost megrémíteni egészen biztos. :) De ahhoz, hogy segíteni tudjon neked, muszáj beszélned róla!Csak őszintén :) Szurkolok!
2017. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolkozz logikusan, akkor egyből elmúlnak ezek a félelmeid.Egészen biztos, hogy nem csináltál bombariadót! Már mondták volna a híradóban, de semmi hír ilyesmiről, úgyhogy felejtsd el.Ha meg mégis megtörtént volna, véletlen volt.Ennyi.
2017. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!