Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki tudnak esni információk a...

Ki tudnak esni információk a fejemből?

Figyelt kérdés

Ki tudnak esni információk a fejemből?


Főleg a mateknál vettem észre, hogy játszi könnyedséggel megoldok nehezebb egyenleteket, de amikor arról van szó, hogy mennyi 9+8 akkor lezsibbad az agyam. Ez csak fáradtság vagy természetes?


És az lehetséges, hogy egy bizonyos füzetben nem tudok feladatokat megoldani? Mindenhol máshol gyorsan megy, de ha azt a bizonyos füzetet látom leblokkol az agyam. Miért lehet ez? Elég rossz, mert az a dolgozat füzetem, és ha akkor fagy le az agyam… a matek tanár nem repesne a boldogságtól. Na? Köszi! :)


Ui.: bocsánat, hogy beraktam a nagy, komoly, felnőtt egészség témák közé o:)



2017. nov. 15. 22:10
 1/6 anonim válasza:
Mert bebeszéled magadnak és arra, koncentrálsz, hogy "Jaj ez az a füzet, biztos nem fog menni!" De miért ne menne? Inkább gondolj rá úgy, hogy abba a füzetbe jobbakat írsz!
2017. nov. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! -.-'
2017. nov. 16. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Kézen- és fejenállást kerülni kell.
2017. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Most gondolom hülyének nézel, hogy ilyet írok és mindenki ezt mondja neked de hidd el ilyen voltam én is. Csak nekem más berögzött cuccaim voltak pl. ha nem azzal a tollal írtam akk sokat rontottam. De rájöttem, hogy tök mindegy, mert ha figyelek ugyanolyan jó lesz a doga. Nincs varázsereje a másiknak.
2017. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

De azért vestek egy másik füzetet.


Érdekes, hogy az "első" kérdése nem válaszolt senki...

Mitől lehet, hogy a legalapabb dolgokat nem tudom megoldani, a legnehezebbeket pedig pillanatok alatt? Pl. matekból.

2017. nov. 17. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiestél a gyakorlottságból. Középiskolában én is mindent számológéppel számoltam (még a 6/2-t is) így egyetemen az első félévem elég húzós volt, mert ott meg nem lehetett számológépet használni.
2017. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!