Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvasparalizis vagy valami...

Alvasparalizis vagy valami egeszen mas? Esetleg van valakinek hasonlo tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mar hajnali 2 nemsokara de nemreg ebredtem fel es muszaj megkerdeznem ezt... az a helyzet velem, hogy panikzavaros vagyok, ma ia volt egy kisebb amire 1 szem 0.25mg-os frontint vettwm bw....10 fele lefekudtunk paronmal, es negyed 2 korul ebredtem arra, hogy hason fekszem, a labaim mintha az agyba lennenek gyokerezve, es az agyam mar mintha felebredt volna, probalok ebredni de nem tudok... paromat keltettem volna fel, h ez mi, de hiaba szolok neki, hogy nyuszi nyuszi ebredj, de semmi nem jott ki a torkomon. Probaltam megmozdulni de nem tudtam. Elotte almodtam es relative' normalisat nem remalom volt de ez alatt semmit. Mintha attol rettegtwm volna, h meghalok...Ez hirtelen jott....esetleg valaki tudja mi ez? Lehet a frontin okozta? Ja rs most rettenetesen almos vagyok, ragadnanak le a szemeim de nem merek :(



2017. nov. 16. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostanában velem is ez van, nagyon stresszes vagyok szerintem attól , mert mindig ilyen időszakokban jön elő. Sokszor olyan kimerült vagyok utána, hogy visszaalszok egyből és újra kezdődik és ez sorozatosan. Ha erőt veszek magamon és magamhoz terek, megmosom az arcom, megnyugszom akkor utána általában azon az éjszakán már nem jelentkezik többször. Ne aggódj teljesen ártalmatlan de tudom milyen szörnyű és ijesztő tud lenni
2017. nov. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
Szerintem alvásparalízis. Nem kell hozzá rémálom.
2017. nov. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Az álmok a REMben történnek, ahogy az alvási bénulás is. Túl hamar keltél fel, nem ért még véget a REM, ez okozta.
2017. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!