Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az, hogy a derék...

Lehetséges az, hogy a derék becsípődés / idegszál gyulladás hátterében lelki probléma húzódik meg?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időszakom elég nehéz volt: Halálesetek, baráti és rokoni kapcsolatok megromlása rövid időszak leforgása alatt.

A munkába menekültem - szellemi munkát végzek.


Viszont pár hete arra ébredtem, hogy kegyetlenül be volt csípődve a derekam, és idegszál is volt gyulladva. Mozdulni nem bírtam. Injekciót kaptam, hogy jobb legyen. Utána még gyógyszert kellett szednem.


De nem volt semmi fizikai előzménye, amiből le lehetne vezetni.

Egyik ismerősöm mondta, hogy a túlzott lelki megterhelés is kijöhet ilyen formában. Igaz ez az utóbbi állítás?


2017. nov. 18. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. A mozgásszegény életmód, és az ülő munka lehet az okozója. Nekem azt mondta az orvosom, hogy 70 felé elmúlik. Igaza lett. Most a nyakamon van becsípődés.
2017. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!