Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz még valaha normális...

Lesz még valaha normális életem? Nincs már életcélom, lenne épp csak mind olyan megvalósíthatatlan tűnik, nem látom a kiútat. Nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Öngyilkos gondolataim is vannak.Nem tudunk külön költözni a családtól.Nem sikerült teherbe esnem.Nagyon szeretnék babát. Félek hogy nem lehet soha. A páromnak van már gyereke. Elegem van mindenből.úgy érzem megbolondulok.Frontint szedek rendszeresen. Világgá mennék, hogy új életet kezdhessek.Nincs önbizalmam, nem vagyok jó semmibe. Elvesztem teljesen. 27
2017. nov. 18. 14:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve hogy mindenhez kèső van már. Anno nem ilyen èletbe reménykedtem. Szépen lassan ide jutottam. A szorongás miatt munkanélküli lettem.Elzárkózok a külvilágtól.
2017. nov. 18. 14:29
 2/4 A kérdező kommentje:
Félre èrtès ne essen, nem akarok öngyilkos lenni. Csak már megfordult a fejembe.Nem ugyanaz.
2017. nov. 18. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még! Sokan szándékosan csak a harmincas, éveikben, vagy negyvenes elején vállalnak gyermeket, szóval temérdek időd van még .Állíts a céljaidnak sorrendet, kezdd apránként megvalósítani őket!Mindig az legyen az első, ami épp a legkönnyebben megvalósítható.Adj időt a dolgoknak, ha igazán akarod, úgyis eléred előbb-utóbb.
2017. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem fiatalon tönkrement az életem, és én is az öngyilkosságon gondolkoztam. Aztán elmentem egy pünkösdi közösségbe, pontosabban a Hit Gyülekezetébe, és egyik Istentisztelet végén előre hívták azokat, akik be akarják hívni Jézust az ő életükbe. Előre mentem, és még aznap egy hatalmas természetfölötti változás történt az életemben. Megszabadultam a depressziótól, függőségektől, és még nagyon sok problémából, és helyre álltak az emberi kapcsolataim. Ez nem egy vallás, hanem valósóság. Vannak természetfölötti gyógyulások is, olyat is hallottam, hogy valakinek akinek szintén hasonló problémája volt mint neked, sikerült teherbe esnie. Ismerek olyan embereket is akiknek papírjuk van arról, hogy gyógyíthatatlan betegségük van, mégis meggyógyultak, és az orvosok sem tudnak mit mondani, csak azt, hogy ilyet még nem láttak.


Adj egy esélyt te is, nem fogod megbánni :)

2017. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!