Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki kérem tud segíteni?...

Niceszisz kérdése:

Valaki kérem tud segíteni? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok. 1 éve kezelnek mentális betegséggel.

A gyógyszereim: escitalopram20mg/nap/reggel

Kventiax25mg/nap/este

A héten megyunk vissza az orvoshoz, mert sajnos egyáltalán nem vagyok jól. Pedig 4 hete emeltük meg a gyógyszer adagjaimat/mindakettőt/.

Tüneteim: nehezen tudok elaludni/fetrengek. Ha kialszom magam, hiába alszom 8-10órát mégis egész nap fáradtnak érzem magam. :(

Alvás alatt izzadok.

Ami most jön,az a legdurvább tünetem.

Az mégcsak hagyján hogy rémálmaim vannak. De olyan mintha az álmaimat élném újra.

Mi lehet ez?

Megnézek egy thriller filmet pl látok benne egy gyilkosságot es mikor ébren vagyok valami arra késztet hogy énis gyilkoljak.Élvezem ha rossz ember lehetek. Nagyon félek magamtól hogy nehogy a páromat vagx a 10 éves gyerekemet vagy önmagamat bántsam ha eldurran az agyam.

Miért akarom átélni a rossz álmaimat?

Milyen betegség ez? Skizofrénia? Hangokat nem hallok csak képek jönnek elő előttem.



2017. nov. 19. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Gyógyszer mellékhatás, xar a gyógyszer amit szedsz, miért szeded egyáltalán, van egy 10 éves szép gyereked, férjed, mi szükség van erre ?! Szedesd le magad a pirulákról !
2017. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Sok sok évvel ezelőtt én is jártam dili dokihoz, meg nem tudom mondani milyen indíttatásból, de adott egy levél dilibogyót. Bevettem , hallucináltam tőle, mint kiderült skizofrének szokták szedni azt a gyógyszert, én meg azért kerestem fel mert kicsinált a munkahelyi közösség XD
2017. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Keressen fel természetes gyógymódokat mozgás terapeutát stresszoldót és a mérgeket ki kell hajtani teákkal gyümölcsökkel sporttal a szervezetből ...
2017. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne ez a gyógyszer mellékhatása ha már nekem a gyógyszerek szedése előtt is ilyen tüneteim voltak....? Ezert mentem orvoshoz
2017. nov. 19. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost. Ezek szerint eddig nem segített. Feküdj be egy pszichoterápiás osztályra (nem pszichiátria) ahol néhány hètig gyógyszer nélkül kiderítik mi lehet a gond. Szerintem megéri, főleg ha gyereked is van.
2017. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 13:47


Na hát ez az. Szorongásra szeded a gyógyszert, miközben ölni volna kedved. Akinek meg szorongásra kellene gyógyszer annak meg ölés ellen adják XD

2017. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a gyilkolási vágy KIFEJEZETTEN KÍSÉRTÉS!


Hogyan állsz a vallással? Jársz templomba?

2017. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Isten ments nemvagyok vallásos
2017. nov. 20. 10:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Az orvos mobdta hpgy kenyszeres gondolataim vannak
2017. nov. 20. 12:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Brintellix 10mgot ird fel ma az orvos. Remelem ettol jobban leszek!
2017. nov. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!