Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gyötör álmatlanság este...

Miért gyötör álmatlanság este folyamatosan?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok 2 hónapja és kollégiumba költöztem. A probléma az hogy mindig korán kelek, legtöbbször 7kor de este 1-2 órakor meg nem alszom. Volt már 2x hogy egy szemhunyasnyit sem aludtam egész ejjel. Olyankor csak gondolkodom azon hogy mekkora egy szerencsétlen rakás szar vagyok és jobb lenne meghalni! Másnap persze hulla vagyok egész nap és képtelen vagyok figyelni az órákon. És ez így megy 2 hónapja. Ha hazamegyek ott nincs ez a baj. Érettségikor volt még hogy nem aludtam 2 éjszaka egy percet sem úgy érettségiztem le. Mit csináljak? Megorulok mostmar. Most is ugyanez van...Csak forgolodok és idegeskedek...

2017. nov. 21. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Fáraszd le magad és kapcsolódj ki valamivel.
2017. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!