Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek kezdődő pánikrohamok?...

Ezek kezdődő pánikrohamok? Mit tegyek ellene? Ha egyedül vagyok legszívesebben elsírnám magam és félek. (lent részletesebben leírtam, miért)

Figyelt kérdés
Sajnos jobban stresszelek, mint az átlag, de eddig ezzel komoly problémám nem volt. Ebben a félévben kicsit több jött össze, mint szokott. Egy ösztöndíj program miatt meg kell csinálnom egy c1-es nyelvvizsgát angolból, valamint a TDK konferenciára is kellett beadnom vmit. Azt hittem, hogyha legalább a TDK lemegy, akkor megnyugszom, ugyanis előtte kb 2 héttel már el tudtam volna magam sírni, görcsben volt ha gyomrom. Azt hittem, ha ennek vége megnyugszom. 3 napig jó is volt, azonban megint előjött ez. el tudnám magam sírni és félek attól, hogy félni fogok, mert az utolső hét kemény lesz zh-k szempontjából. Mit tehetnék? Nem akarok pánikbeteg lenni. Hogyan tudnék relaxálni?

2017. nov. 21. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem pánikroham,csak stressz.
2017. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy kezdődő pánikrohamok, olyan nincsen. A roham jön, és előzmény nélkül rád tör. Ne akard megtudni, milyen is az. Folytonos stresszelés ellen pedig lazítsál egy fél órát... Hallgasd meg Hofi Lazítsál c. slágerét...
2017. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lazítani kéne, de egyszerűen nem megy. Van, hogy éjszaka arra ébredek, pörög az agyam a teendőimen. Most lesz egy éve, hogy meghalt a nagypapám, úgy hogy most még többet gondolok rá. (Sajnos nem a szép emlékekre sokszor, hanem arra a napra mikor utoljára láttam)

Esetleg tudtok tippeket adni nyugodt alvás elősegítéséhez meg a napközbeni lazításhoz?

2017. nov. 22. 07:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2017. nov. 22. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!