Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gondoltatok arra hogy ha...

Gondoltatok arra hogy ha öngyilkosok lennétek akkor kíváncsiak lennétek rá hogy reagálnának a halálodra?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg! Hidd el minden probléma megoldható!
2017. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, eljátszottam a gondolattal. Elborzadtam attól, hogy mennyi fájdalmat okoznék vele.
2017. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer. De megölni nem fogom magam. :D
2017. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokat gondolkodtam ezen mindig is és most is gyakran eszembejut.
2017. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.. Es tenyleg nekem az faj h a szeretteim szenvednenek tole. Meg biztos lennenek paran akik magukat hibaztatnak :( ezert nem tudnam megtenni
2017. nov. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam. És ez még mélyebb fájdalmat okoz, mert rájöttem, hogy senkinek se hiányoznék..
2017. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már gondoltam arra, hogy mi lenne, ha egyszer csak nem ébrednék fel, és arra jutottam, hogy a főnök hívogatna, aztán gyorsan írnának egy fegyelmit. Lassacskán megtelne

a postaláda, hogy kikapcsolják a villanyt stb. ha nem fizetek. Aztán megjelenne talán a facebookon egy pár üzenet, hogy miért nem voltam dolgozni és miért nem válaszolok. Idővel jeleznék a szomszédok, hogy kezd büdös lenni, és eltemetne az önkormányzat.

2017. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek hajlamaim, de mostanság történt pár öngyilkosság a közelembe, és elgondolkoztam rajta... Borzasztó, nem tudnám megtenni. Szüleim szerintem beleroskandnának, hogy az egyetlen gyerekük mit tett meg...
2017. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
van egy részeg apám stb utál mindenki muszáj lesz megtennem a közeljövöben
2017. nov. 23. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Úristen! Utál apád, meg mindenki más? Milyen rossz lehet az életed. Engem nem keres se anyám, se apám, a mamámmal élek, alzheimeres. A neném is itt lakik velünk, de utál, mert a testvére gyereke vagyok. Megmondta hogy amin 18 leszek, mehetek innen ahova akarok. Nincs jövőm, rossz tanuló vagyok, és olyan szakmán tanulok, ami az én teljes ellentétem. Ha ez nem lenne elég, nincsenek barátaim se. Maximum haverok, de abból is csak 2. És ez még a fele sem volt.

VISZONT én mégsem akarok öngyilkos lenni. Sőt, nem is vagdosom magam. Tudod miért? Mert attól hogy most sz@r az életem, később még lehet jó. Sőt, akár most is tehetek azért, hogy olyan legyen, amiben szeretnék élni. Zavar az apád? Tegyél ellene! Semmi se történik ok nélkül. Viszont TE tehetsz azért hogy olyan világban élj, ahol boldog vagy.

Legyenek céljaid. Foglalkozz azzal amit szeretsz. Ne mások miatt legyen sz@r az életed, hisz ez a TE életed. Legyen az bármilyen rossz is most, ha képes vagy ezen túllendülni, előbb utóbb jobb lesz. Mindenki életében vannak hullámvölgyek, és a tiédben is lesz még.

(Jöhet a lepontozás, köszi. :) )

[Megj.: Szép felhasználónév, hogy-hogy nem tiltották még? :D]

2017. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!