Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszaka felkelelek és erős...

Judit44maja kérdése:

Éjszaka felkelelek és erős szívdobogást érzek Más is van így?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg anyuka vagyok 26éves, van egy 3 éves kiskányom. Többé kevésbé sikerül kezelnem a pánikos helyzeteket. Szedem a gyógyszereimet is. De este lefekszem aludni és hajnalba szól a lányom h pisilnie kell és ahogy kikelek az ágyból iszonyat gyors szivverés tör rám, minden éjjel. De amikor lefekszem akkor normális. Sőt amint visszafekszem rendeződik. Elég ijesztő. Más is volt igy? Reggelente is szoltam szivdobogásra ébredni de az nem olyan erőteljes és el is mulik amint kikelek és csinálom a dolgom. DE éjjel ha felkelek pisiltetni nagyon ver. Vagy 100körül lehet. De visszafekszem és kezd visszaállni. Rem. nem csak én vagyok így ezzel. Lehet bajom tőle? Vagy ne fogl vele ez a pánik miatt van majd enyhül. Ja és szedek betalocot is reggel 12.5 meg délbe 12.5 este csak nyugtatót. De mikor lefekszem akk jó a pulzus 65körül éjjel ha felkelek akk gyors. Vérnyomás rendben van.Köszi a válaszokat.

2017. nov. 24. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 16 évesen voltak ilyen pánik rohamaim,azóta is elöfordul de már enyhült. Szerintem nálad is csak idő kérdése, de a biztonság kedvéért kérdezz meg egy dokit.

22/L

2017. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem is pánik. Én am is a pulzustól pánikolok. Rem hamar elmulik
2017. nov. 24. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva , mikor fel állok brutál lassú szinte alig ver de csak akkor és nagyon ijesztő erősen de iszonyú lassan
2017. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!