Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok jó tippeket mondani,...

Tudnátok jó tippeket mondani, mit tegyek, hogy ne gondoljak az evésre?

Figyelt kérdés
10 év alatt felszedtem 25 kgt, ezt szeretném leadni. Neki is álltam, fogytam is már egy két kilót, mégis újra legszívesebben zabálnék, mint az elmúlt években tettem. Brutális mennyiségeket toltam be, főleg egyedül, amikor senki sem látta. Zugevő voltam, és erről nagyon nehéz leállni. Olyan, mint valami függőség. Voltam pszichológusnál, és igazából nem nagyon titkoltam a zabálásom okát, vannak barátaim, akiknek elmondhatom bármikor, hogy mik történtek velem fiatalabb koromban. Most nem diétázom, hanem próbálok inkább tudatosan enni, és sokat sétálok, egyelőre még nem vetem bele magamat keményebb önkínzásba. de hiányzik az, hogy megvegyek egy nagy zacskó fánkot, leüljek egymagamban, és addig egyem amíg el nem fogy az összes... Próbálom lefoglalni ilyenkor magam, valamit piszkálok, vagy rágózok, és már-már azt érzem feladom. Légyszi, aki volt már ilyen helyzetben segítsen, ti hogyan tudtatok visszatérni a normális étrendhez, hogy ne hiányozzon a kaja?
2017. nov. 26. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne add föl, rágózzál, vagy piszkáljál valamit. Jut eszembe: Fánkot honnan szedel? Mert azt most én is megennék vagy 6-ot
2017. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Foglald le magad, vagy egyel alacsony kaloriatartalmu eteleket, akkor az eves orome hogy ragsz meg ott van de ergo nem eszel semmit mert nincs kaloriatartalma vagy nagyon keves
2017. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!