Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citalopram 10mg- ot irt fel...

Citalopram 10mg- ot irt fel az orvos bevegyem?

Figyelt kérdés
A háziorvos irta fel, sokszor vagyok kedvetlen, faradt, levert, agyalos, motivalatlan. Azt mondta felirja, mert segithet, de nekem kell eldönteni el akarom e kezdeni a terapiat, szedést vagy nem. Én félek a mellekhatasoktol, raszikastol, hogy negvaltozok töle. Bevegyem? Tapasztalatok a gyogyszerrel kapcsolatban?

2017. nov. 26. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, akkor ne. Keress fel szakembert is (pszichiáter).
2017. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hajlik rá, hogy bevegyem, hátha könnyebb kijönni a gödörből, csak mivel még nem szedtem ilyet, nem tudom mivel jár.
2017. nov. 26. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn szedem pár ève. Erős depim, ès pánikom volt. Kicsit segített. De letenni nem tudom...Amennyiben, úgy döntesz szedni fogod, számolj azzal is, hogy az első hónapban, akár fel is erősítheti a tüneteket. Èn èmelyegtem, hányingerem volt.
2017. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Lehet egy csomó mellékhatása. Fogyás, hányinger, hasmenés, fülzúgás, remegés, öngyilkossági gondolatok, és még sok más. Ha kimondottan nincs szorongásod, akkor ne vedd be.
2017. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van valamilyen szakvégzettsége az orvosnak? ha pszichiáter, akkor bevenném. ha nem, akkor menj el pszichiáterhez
2017. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!