Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális? Ez...

Szerintetek ez normális? Ez mi lehet? Lehet hogy bipoláris vagyok?

Figyelt kérdés

Az normális hogy ezek elég sűrűn váltakoznak?

Valamikor egyik nap tökre van önbizalmam, erom, eletkedvem, ugy érzem van miért élni .

Nem vagyok felenk ,kishitu ,negatív pesszimista .

Rám jon a takaríthatnek.

Találkozni akarok emberekkel vásárolni akarok mindent akarok egyből csinalni.

Még szendvicset is csinálok suliba ( ilyenkor anyukám csodalkozik)ilyenkor rendesen eszek.

Úgy érzem magam mint aki megivott egyszerre 3 energiaitalt.

Nagyon nagy szeretethiany jellemzi mind2 idoszakot és annyira H az már idegesíto.

Másik nap meg a legmélyebb ocean fenekem érzem magam ahonnan nincs kiut.

Úgy érzem mindenki ellenem van és sose lesz vegem.Nincs eletkedvem azt hiszem mindenki figyel , mindenki utál , mindenki lenez, számba se vesznek az emberek ,levegőnek neznek öngyilkosság is megfordul a fejemben.

Nem eszek rendesen.

Elhanyagolom a környezetem ( a szobámat.)

Nincs erőm semmihez.

Azt kívánom bárcsak meghalnek.

Úgy érzem túl vékony vagyok és nem vagyok elég jó így baratomnak.

Úgy érzem senki nem venné észre ha eltunnek.

Fáradt vagyok egész nap.

Viselkedésem modortalan es ingerlekeny tud lenni nagyon.

Nincs kedvem az emberekhez.

Azt tudni kell hogy már nincsenek barátaim szerintem azért mert ezt senki nem bírta elviselni amit muvelek.(4-5emberrol van szo).

Általános és középiskolában sem találtam a helyem.Mindig problémás volt a beilleszkedés.Ja és nem sajnaltatni jöttem magam hanem segítséget kerni.

Előre is köszi a valaszokat!

18/N



#betegség #bipoláris #közérzet #hangulati Hadobás
2017. nov. 28. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológusnak mondd el ezeket.
2017. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt 18 évesen, mára sokkal durvább, de nálam eddig bipoláris zavart nem mutattak ki. Szerintem te is érzelmileg labilis vagy meg szorongsz.
2017. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ez sajnos simán lehet a bipol. jele. Van akinek csak 30 éves kora után jelenik meg. Szóval érdemes felkeresni egy szakembert (én inkább pszichiátert javaslok, mert a pszichológus nem igazán ért a mentális betegségekhez -persze ez változó). Sok erőt és kitartást! :)

2017. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!