Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikosok, szorongók! Van aki...

Pánikosok, szorongók! Van aki egyedül lesz éjjel és szorong emiatt? Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ma este megint egyedül leszek és ilyenkor sokkal jobban szorongok, már félek, hogy itt vagyok egyedül reggelig és mi lesz, ha rosszul leszek?!

Családot nem hívhatom, ha baj van, idegesíti őket, mert állítólag úgysincs bajom.Szerintem már az ügyeletes orvos is megunt..

Próbálom túlélni az éjszakát, de örülnék valami sorstársnak, aki hasonló okokból nem nagyon alszik éjszaka .


2017. nov. 28. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért nem mész pszichológushoz vagy pszichiáterhez? Neked minimum pszichoterápiára, de lehet, hogy gyógyszeres kezelésre van szükséged. Mire számítasz? Hogy csak úgy elrepül? Már rég kellett volna tanulnod valami relaxáló technikát, de még a citromfű tea is jobb a semminél! Olvassál, kapcsolj be zenét.
2017. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igen, kellett volna..De már egyszer leküzdöttem, azt hittem vége.Volt egy nyugis időszakom, erre most visszatért, csak más formában támad.Régen az utcára nem mertem kimenni a rosszullétek miatti félelemtől, most ha egyedül vagyok otthon, akkor jön elő, főleg éjszaka meg hajnalba, hajnalba felugrik néha nagyon a vérnyomásom, van hogy szapora szívverés is társul hozzá és olyankor menni alig bírok úgy elgyengülök.Most még nem tudok pszichohoz menni, mert előtte megint meg kell járnom a kardiológiát, mivel 8 éve voltam legutóbb...akkor mitrális prolapszust találtak, állítólag az nem baj, viszont csinálhat az is kellemetlen tüneteket.Mindig félek, hogy itt halok meg egyedül...Gyógyszereim vannak, vérnyomás csökkentők, van frontin is, de nem érnek sokat.Már bedepiztem .Állítólag egészséges vagyok, ugráló vérnyomást leszámítva, de nem érzem annak magam.Nem tudom másra irányítani a gondolataim.
2017. nov. 28. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a régóta fennálló enyhe szívrendellenességtől vannak pániktüneteid! Ne húzd az időt, orvosról orvosra jársz, úgy látszik, jobban szeretsz szervi betegnek lenni, mint lelkinek. Ne félj a pszichoterápiától, az nem rossz! Jó, neked szimpatikus szakember esetén kifejezetten jó.
2017. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!