Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexia után mi a normális...

Anorexia után mi a normális súly, mikorra várható menstruáció és mikor lesz vége az extrém éhségnek?

Figyelt kérdés
Már nyár vége próbálok gyógyulni most 171 cm vagyok és 53kiló, hiába híztam és tartom a súlyom, mert mentálisan nem javulok.. Folyton pánikolok, kiborulok és nem tudom elfogadni a mostani testem. 9-10 hónapja jött meg utoljára még mindig vannak túlevéseim, a hajam is hullik és nem tudom ezek mikor fognak helyre állni. 16L

2017. nov. 30. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam Anorexiás, de szerintem még így is legalább 60kra felmehetnél. A Mesid akkor fog vissza jönni, amikor eléred azt a súlyt amikor kezdet elmúlni. (Pl:ha 75 kg voltál olyan 65-70kg nál vissza jön) A hajadat hossztól független így kezeld: (Nekem ez bevált) 2 db tojás sárga, 2 ek méz, kb3 ek tej, egy kis balzsam és ha van ricinus olajod azt is tehetsz bele. Ezt 1-2 óráig hagyd rajta aztán tessék rendesen kimosni. Remélem tudtam segíteni :) 25/L
2017. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) Kicsit kétségbe vagyok esve, mert ezt a súlyt szeretném tartani, nem igazán szeretnék feljebb menni, sőt ezt is soknak látom...
2017. nov. 30. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Pedig neked a 60 lenne jó! Ha felmész 60 ra és mondjuk vársz 1-2 hónapod a mesidre de nem jön meg akkor még vissza tudsz fogyni. Különben elmehetnél nőgyógyászhoz. Lehet még híznod sem kellene. 16 évesen nem jó ez így neked. Nekem 20 éves koromóta nincs meg én járok rendszeresen dokihoz, de fogynom kellene. Na ez az ami nem megy. :) 1 válaszoló voltam
2017. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj fel 55-58 kg-ig minimum. Baj van, ha dundinak látod magad. Egyátalán nem vagy az. Sportolj, és akkor nem fogod "zsírosnak" se látni magad.
2017. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég! Ha te anorexiás vagy/voltál, akkor én 168 cm magas 45 kilóval mi vagyok? Kiugranék a bőrömből örömömben, ha 53 kiló lehetnék. (Viszont 65-ig már nem szükséges felmenni, szerintem.)
2017. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
kedves utolsó válaszoló, ez a válasz mindenhogy hat, csak jól nem egy anorexiásra;)
2019. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös. Mi köze a te genetikai adottsàgodnak egy mentális betegséghez?
2021. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!