Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániákus depressziós vagyok....

Mániákus depressziós vagyok. Minden romokban. Van kiút?

Figyelt kérdés

A helyzetem: 22 vagyok, de tudom magamról, hogy ez vagyok. 1 éve munka nélkül. Egyetemre készülök, de ne jött össze, mert csúsztam, ahogy semmi nem jön össze amihez fogok, pontosan emiatt, mert van, hogy percenként vagyok nagyon levert vagy nagyon aktív, vagy túl aktív. Ezt mind KEDV és nézőpont szemszöhéből értem.


Sose akartam gyógyszerezni, mert méregnek tatottam. Nem is próbáltam és frontint meg ilyen retkeket igen de azt nem szabad. De most mindenre beadom a derekem, mert elkpépszető nyomorban vagyok és már pénzm is alig. Semmi fejlődés. Mindent gátol a betegségemből fakadó hozzáállásom.


Mit tegyek? Pszichiátria + pszichológus kombó gyógyszerekkel ?


Minden infó jöhet vagy tapasztalat. Vagy történet, akár privátban.



2017. dec. 2. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A mániás depressziót orvos állapította meg, vagy te diagnosztizáltál?

Szerintem menj el egy pszichiáterhez. Majd ő megmondja, hogyan tovább.

Én gyógyszerfóbiával küzdök, de ha szükség van rá akkor megeszem.

2017. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, Ő.
2017. dec. 2. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen orvosnál voltál, de ez marhára nem mánia. A mániás depresszió esetében a depresszió és a mánia nem percenként változik, hanem hónapokig vagy az egyik vagy a másik van...
2017. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én enyhén bipoláris vagyok,az exem súlyosabban volt az.

Nyugodtan kérdezz!


22/N

2018. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre nagyon jó gyógyszerek. Csak az a baj,higy nem egészen legálisak.
2018. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ezen nem segítenek gyógyszerek, csak a megértés, figyelem és szeretet. Ha még fennáll a helyzet írj, hátha tudok segíteni neked abban, hogy szebbnek lásd a dolgokat.
2019. júl. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!