Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni mar honapok...

Nem tudok aludni mar honapok ota, ahogy most sem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy honapok ota nem tudtok normalisan aludni, csak amikor a baratommal vagyok. Itthon borzasztoan rossz a helyzet. Anyamekkal is allandoan veszelednek, azt mondjak azert nem tudok aludni mert hogy nem faradok el... nyilvan..:) ha az ember nem tud aludni napokig, az mar onmagaban egy elegge faraszto dolog dehat mindegy. Reggel 5:20kor kelek mikor tudok aludni, altalaban 3kor szoktam elaludni, most pl egyaltalan nem tudok. 8 oraja probalok aludni de nem megy. Forgolodom jobbrol-balra. A baratom elegge messze lakik tolem, hianyzik nagyon. Foleg vasarnap este a nehez aludni, mikor hetvegen vele alszom utana meg egyedul kell aludnom. Nem csak fellangolas, tenyleg nagyon szeretem. Mar lassan 3 eve eve vele vagyok. Es egyedul o az akinek tenyelg elhiszem hogy szeret es aki tenyleg foglalkozik velem..ezert sem tudok meglenni nelkule.Mar komolyan gondolkoztam azon hogy altatot szedek... mert ezt mar nem birom. Hogy 5 ora lesz most is, 25 perc mulva kene keszulodnom az iskolaba de igy nem fogok tudni menni mert biztos hogy osszeesek napkozben, 5re ernek haza eleve. Az meg ugy, hogy nem aludtam egesz este keptelenseg lenne. De hiaba maradok itthon, ugy sem tudok aludni. Megis mit tegyek hogy ez megvaltozzon? Mar komolyan mindent kiprobaltam, akarmire gondolok nem tudok aludni. Mar eleve ugy indulok neki hogy ugy sem fogok aludni.. akkor meg minek... de ezt mar hosszutavon nem fogom birni, bele fogok betegedni. Foleg, hogy elegge fiatal vagyok meg es a szervezetemnek ez egyaltalan nem tesz jot.

2017. dec. 4. 04:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
És? Akkor mi most mit csináljunk???
2017. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te inkabb semmit:’)...
2017. dec. 4. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Add el az ágyad! Én 7 éve csak xanaxal tudok aludni, ezért az ágyam még meg van.
2017. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!