Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik ritalin, rivotrol,...

Akik ritalin, rivotrol, tramadol vagy kodein függők, azok hogy jutottak idáig? Meséljetek!

Figyelt kérdés
Milyen érzés bevenni ezeket a szereket? Mennyi ideje tart a használata? Mik a hosszútávú hatások?

2017. dec. 5. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Mindegyiket más, mégis mindegyik egyforma. Ráépíted az egész életviteled, majd leépíted érte saját magad. Egy idő után bevenni semmilyen érzéssel nem jár, nem bevenni viszont annál inkább.
2017. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Ritalint, tramadolt, nem próbáltam.

A rivót használom néha, mert szeretem a hatását. Ellazít, nyugtat, és feldob. Sokkal felszabadultabb, és motiváltabb leszek tőle. Rá lehet szokni, de ha az embernek van egy minimális önkontrollja akkor nem vészes.

A kodeint próbáltam már párszor, ahhoz képest, mennyire hypeolják Amerikában, nekem csalódás volt. Nem volt éppen rossz, olyan, mint egy kellemes forró fürdő. Csak a hype miatt többre számítottam. Egyébként elég erős szedatív&altató hatása van a kodeinnek, engem ez zavart egy kicsit.

2017. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Nekem pszichiáter írta fel a Rivotrilt, s igen gyorsan a napi 2, majd 3, majd még több mg/nap adagnál tartottam. Voltam olyan ostoba, hogy elhittem azt a maszlagot, miszerint ez korszerű gyógyszer, kevés mellékhatással, és a többi BIZONYÍTATLAN pszichiátriai áltudományos maszlagot is bevettem.


Jelenleg magamnak végzem a Rivotril elvonást; sajnos pszichiáter írta fel, 15 éve napi 2 mg-ot, vagy többet szedek. Most jöttem rá, hogy a pszichiátria teljes félrevezetés és zsákutca.


Senkinek nem ajánlom, az elvonási tünetek rettenetesek.

2018. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!