Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevehetek-e valamilyen nyugtat...

Bevehetek-e valamilyen nyugtatót megfázáskor?

Figyelt kérdés
Hétvégén elő kell adjak egy konferencián, de szerdán lebetegedtem. Megfáztam, lázam van stb. Ezt igyekszem teával éd Khalmoval kikúrálni de hányingerem is van. Nem tudom a betegségtől vagy csak tudat alatt izgulok is. Be szabad vajon venni valamilyen nyugtatót megfázás elleni szerek mellett?

2017. dec. 7. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek vennél be nyugtatót? Meg vagy fázva, pont. Nem az életed omlott össze. Ennyivel sem tudsz 'józanul' megbirkózni?
2017. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megbírkóztam eddig mindennel. Viszont nagyon tudok új szituációkban aggódni és ez lesz az első hogy idegen városban kell idegenek előtt beszélnem. Nem tudom hogy a hányinger esetleg a vírus miatt van e vagy csak izgulok a szombat miatt. Egy szem valerianara gondoltam csak hogy lássam jobb e a gyomrom tőle hogy tudjam hétvégén ha nem vagyok jól nem elhányni fogom magam 20 ember előtt hanem csak izgulok.... ne ítélkezz kérlek józanságról nem vagyok valami függő vagy olyan aki így oldja meg a gondjait. Ez egyszeri alkalom lenne. Eleve holnap se vettem volna be semmit ha tudom csak aggódom és nem a hasamra ment valami.
2017. dec. 7. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nem optimális, hogy beteg vagy, de egy megfázás ritkán okoz izgatottságot. Fekete, citromos tea helyett, sok C vitamin, magnézium, és kálcium, gyümölcsök. Sokkal többet ér, mint a gyógyszerek. A Kalmopyrin, Aszpirin és társai...mintha a hátam mögé hajigáltam volna.


Idegességre, citromfű tea, macskagyökérrel( ha a magnézium nem segítene)Nálam bevált a kávé mennyiség csökkentése is.


Irányítsd az előadásod, legyen interaktív, ha az agenda engedi, akkor kevésbé lesz feszes, ez jó az előadónak, és nem alszanak be a delikvensek. Nem kell ráfeszülni. :)

2017. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!