Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáterek maguk is...

A pszichiáterek maguk is szednek valami "dilibogyót"?

Figyelt kérdés
Tegnap elkísértem egy ismerősömet a pszichiáteréhez és a doktornő megengedte, hogy bemenjek vele. Csak néztem és hallgattam, de az azonnal feltűnt, hogy a doktornő milyen nyugodt. De már gyanúsan nyugodt. A receptet saját maga állította ki, de olyan lassan és nyugodtan írt, mintha legalábbis bombát hatástalanítana. Jártam már pár orvosnál és nem azt mondom, hogy mind kapkodó idegbeteg volt, de jóval pörgősebben írtak. Aztán még átnézte az összes receptet. Elképzelhető, hogy szed valami "dilibogyót" ő is? Magától ennyire nyugodt nem lehet egy ember ebben a mai rohanó világban, legalábbis szerintem.
2017. dec. 7. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni, de persze, szedhet ő is gyógyszereket, még ilyeneket is.
2017. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
vagy az megy pszichiáternek aki elég nyugodt hozzá. Ennyi..ne gondold túl
2017. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!