Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Járnátok olyan Pszichiátriai Intézménybe kontrollra ahol dolgozik súlyos állandóan (heti többszöri ambuláns, pszichoterápiás kezelésre szoruló pszichiáter nemcsak lakhelyén) kezelésre és mindenki akkor jár be dolgozni és megy haza mikor akar?

Én nem szedek gyógyszert sem csak a kezelőorvos kérésére járok még de a munka és egyebek miatt nem akarok már

Keress kérdéseket hasonló témákban: Pszichiátriai intézmény, pszichiátria, pszichiáter, súlyos, kezekés

2017. dec. 7. 13:26  Privát üzenet  

A válaszok
Ne haragudj, de szerintem azért nem kapsz választ a kérdésedre, mert nem fogalmaztad meg érthetően. Én legalábbis nem értem :(

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 2. 20:23 Privát üzenet
Ez magyarul van?

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 2. 20:27 Privát üzenet
Heti többszöri pszichoterápiás kezelésre szoruló pszichiáter?? Olyanhoz nem járnék kontrollra, az biztos!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 2. 21:24 Privát üzenet
Ez melyik hely? Csak kíváncsiságból...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 2. 22:32 Privát üzenet

Mi az a "dolgozik súlyos állandóan ... kezelésre"? Nem értem a kérdést.

Leírnád még egyszer a kérdést, újra megfogalmazva?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 3. 01:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bipoláris zavarom van, ráadásul még Borderline-ban is szenvedek. Az orvosom meg csak a Tegretolt írja fel nekem állandóan, mikor semmit sem ér. Aki hasonló helyzetben van, kérem...
Nem szeretnék járni a pszichiáterhez. Mit tegyek?
Mit tegyek, ha állandóan az öngyilkosságon jár az eszem? Eltervezem, aztán semmi
Ha depresszióval is kezelnek, az lehet indok arra, hogy szinte állandóan vacogok és/vagy fázok?
Ha valaki idegességében állandóan tör, zúz az milyen problémára utal?
Ha valakinek van 3 gyereke de nem bír egyszerűen velük, nem pusztán anyagilag hanem pszichésen, lelkileg, fizikailag, ki van bukva, állandóan sír, pszichológus nem segít,...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!