Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járnátok olyan Pszichiátriai...

Járnátok olyan Pszichiátriai Intézménybe kontrollra ahol dolgozik súlyos állandóan (heti többszöri ambuláns, pszichoterápiás kezelésre szoruló pszichiáter nemcsak lakhelyén) kezelésre és mindenki akkor jár be dolgozni és megy haza mikor akar?

Figyelt kérdés
Én nem szedek gyógyszert sem csak a kezelőorvos kérésére járok még de a munka és egyebek miatt nem akarok már

#pszichiáter #pszichiátria #súlyos #Pszichiátriai intézmény #kezekés
2017. dec. 7. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, de szerintem azért nem kapsz választ a kérdésedre, mert nem fogalmaztad meg érthetően. Én legalábbis nem értem :(
2018. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez magyarul van?
2018. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Heti többszöri pszichoterápiás kezelésre szoruló pszichiáter?? Olyanhoz nem járnék kontrollra, az biztos!
2018. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik hely? Csak kíváncsiságból...
2018. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Mi az a "dolgozik súlyos állandóan ... kezelésre"? Nem értem a kérdést.

Leírnád még egyszer a kérdést, újra megfogalmazva?

2018. febr. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Zalaegerszeg
2019. jan. 17. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján simán, de ez kevés infó, engem nem zavarna ha beteg a pszichiáter (mentálisan nagyon sok az közülük), se az ha a személyzet bármikor jöhet meg mehet.
2019. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Azt ugye tudod, hogy minden pszichologus es pszichiater jar egy masikhoz, sajat terapias celbol es szupervizio miatt is?
2020. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg sok a mentális beteg a pszichiáterek közt, az jó, ha legalább foglalkozik vele, sokuk nem.
2021. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!