Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék változtatni az...

Lunameyer kérdése:

Hogyan tudnék változtatni az életemen?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset alszom sokszor egyáltalán nem, egyfolytában eszek ha kb 4-5000 kalóriát nem eszek meg minden nap akkor semennyit (régen pont az ellenkezője volt, max egy alma egy nap), nem törődöm senkivel és semmivel,a tanulás sem megy bár ez még nem látszik a jegyeimen de ha így folytatom lassan már tényleg eláshatom magam... Az a legrosszabb hogy nem tudom mi lehet az oka. Nem történt semmi 'szörnyű' ami kiválthatta volna ezt. Mindenem megvan, vannak barátaim és mégis állandóan rosszul érzem magam. Ráadásul bűntudatom is van amiért sajnáltatom magam mikor másoknak sokkal komolyabb problémáik vannak. Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetben
2017. dec. 7. 19:41
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdőjel lemaradt a végéről
2017. dec. 7. 19:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Aludjal. Azert eszel mert igy potolod az energiat amit az alvas alatt szereznel. A sok hulyeseget zard ki a fejedbol. Ne gondolkozz azon hogy milyen rossz vagy hogy nem kene sajnaltatnod magad. Allits be egy kicsit szigorubb menetrendet pl 8 kor alvas. Es befekszel az agyba. Semmi mast nem csinalsz. Egy ket napig fogsz kinlodni de aztan a szervezeted atall es rendbe jon minden. Azert tudom ezt mondani mert en sokszor osszevissza alszok, pl mar most is honapok ota ejszakazom folyamatosan. De amikor aludni kell, mert tudom hogy nem lesz maskor lehetoseg, barmennyire nem tudnek elaludni lefekszem. Szedd ossze magad, nem kell mas csak egy kis akaratero. :)
2017. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!