Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Időnként rosszúl érzem magam,...

Időnként rosszúl érzem magam, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha rám jön egy fura érzés és eszembe jut minden rossz ami eddig történt velem , félni kezdek,izgulni és roszúl érzem magam, hányingerem lesz és fájni kezd a hasam is.Nem tudok mit csinálni vele , ilyenkor nagyon padlón vagyok.Néha pörgök és boldog vagyok és van mikor elkap ez az érzés akkor végem. Próbálom ilyenkor elfelejteni,nem gondolni rá és elfelejteni a múltat de nem megy! Sokat vagyok egyedűl és egy kicsit magányos is vagyok... Mit tudnék csinálni vele más is volt már ilyen helyzetben?

2017. dec. 7. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek szorongás gyanús tünetek. Olvass utána és akkor tudod magadon figyelni, hogy olyan tüneteket produkálsz-e.

Egyébként ha arról van szó, lehet kezelni és népbetegség is, tehát egyáltalán nem vagy egyedül ezzel. Ha kamasz vagy még, akkor pedig teljesen általános dologról beszélünk.

2017. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!