Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok olyan gyógyszert...

Tudtok olyan gyógyszert ajánlani amit akkor vehetek be ha nagyon szorongok vagy stresszelek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Járok iskolai pszichológushoz kb. hetente egyszer. De a szorongással nem tudok mit kezdeni amit az iskola okoz. Hallottam már a Sedatif PC-ről, meg a Valeriana relaxról, de ahogy én értelmeztem ezeket folyamatosan kell szedni és anyagilag megterhelő. Szóval valami olyan kéne amit szorongásra egyből betudok venni. Ma kicsit utánaolvastam és láttam, hogy a Magnézium B6-ot is ajánlják. Anyu szokta szedni szóval ma bevettem egyet és úgy érzem, hogy kicsit enyhítette. A pszichológustól meg nem akarok tanácsot kérni ezzel kapcsolatban, mert valószínűleg nem engedné, bár nem vagyok biztos benne. Azt tudja, hogy szorongok. De már képtelen vagyok elviselni. Tegnap is szörnyű napom volt. Folyamatosan a sírás kerülgetett, ideges voltam és lehangolt, valamint éreztem, hogy szorongok és gyomoridegem van. Egész álló nap ez volt. Nem akarom, hogy ilyen napjaim legyenek. Főleg nem az iskolában, mert ott tényleg nem bírnám mentálisan. Esetleg olyan gyógyszer kellene ami elősegíti a nyugodt alvást, mert kollégiumban élek és eléggé kialvatlan vagyok legtöbbször.

Előre is köszönöm :)



2017. dec. 10. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmire benzodiazepint szoktak adni, de 14 évesen azért nem kellene. Sportolj napi 1-2 órát attól jobb lesz, tapasztalat.
2017. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Citromfű tea,valamint amiket te írtál! Magnézium rendszeres szedése !

Neked ezek maradtak mert fiatal vagy meg! Esténként igyál citromfű teát hidd el segíteni fog . 1000ft kb:)

2017. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Magnéziumot, B vitaminokat nyugodtan szedheted, ezek nem gyógyszerek. A valeriána is jó, és gyógynövényből készül.
2017. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kender
2017. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!