Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy olyan kérdés vetődött fel...

Egy olyan kérdés vetődött fel bennem hogy pszichopata vagyok e?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalt megnéztem és ami ott ált a nagyrésze igaz rám.

Pl:egyre inkább antiszoc leszek és kedvelem a vért /véres horror film jeleneteket.és az érzelem hiány meg van...na szerintetek?



2017. dec. 10. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi változik, ha kiderül, hogy pszichopata vagy? Azzal több leszel, kevesebb? Nem gyógyítható, szóval elárulom, semmi nem fog változni. Arról nem is beszélve, hogy itt senki nem fogja tudni megválaszolni ezt neked.
2017. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sima átlag mai ember vagy, kiszikkadt.
2017. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én magam is pszichopata vagyok. És általába az emberek akik azt gondolják hogy pszichopaták azok nem azok. De ez nem mindig igaz, itt vagyok mint például én is. Még 11éves voltam amikor azt gondoltam hogy ilyen 'betegségben szenvedek' de nem nagyon törődtem vele. Osztály főnökömnek is szúrta a szemét a viselkedésem szóval orvoshoz küldött ez miatt. Ott helyben se érdekelt amikor a orvos ki ejtette a száján hogy milyen 'betegségben' is 'szenvedek'. Szóval ha te is pszichopata vagy akkor nincs semmi veszteni valód, max néhány barátod el taszít ennek tudata miatt.
2018. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!