Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt valakinek dolga pszichopa...

Volt valakinek dolga pszichopata apával?

Figyelt kérdés

Egy elmebeteg. Ilyenekkel vagdalózik, hogy családirtást rendez, ha nem engedelmeskedek neki, úgyegver, hogy a mentő visz el. Sokszor épphogy beugrottam az autóba, mert agyonvert volna. Eltörte az orrom, fülem már.

És akkor még ő mondja nekem, hogy bezárat, diliházba küld, begyógyszereztett.Rám hívja a mentőket stb. Már olyanra mondja, hogy bezárattat, meg bolond vagyok, mert elállította a rádiót és rám fogta, hogy én voltam.

Ha visszaszólok, kiabálok, sírok semmit nem ér. Már a sírásra is mikor megver, rá mondja, hogy bolond vagyok azért bőgök. Vagy biztos drogozom stb. Meg azt hazudta, hogy altatót kevert az italomba, közbe nem volt igaz.

Utána meg biztos mikor próbálom elfelejteni (nehezen megy, mert még előttem vannak a véres ágyneműk a szavai, rémálmomban néha megjelenik), kedves próbálok lenni ennek ellenére, mert nincs hova mennem. Akkor a hátam mögött mondja, hogy bezzeg most nem bolond, néha jön rá stb.

Meg állandóan azt mondja, hogy mond csak el valakinek, úgy sem hiszi el rólunk. Mással kedves.

Elmúltam 18 éves, de suliba járok, nincs hova mennem. Volt, hogy pizsamában menekültem el előle véresen, de utánam jött kocsival és a hajamnál fogva húzott be.

Anyám az égvilágon semmit nem tesz.

Nem kamu.


2017. dec. 10. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ténylg ilyen problémád van indítsd el a hangfelvételt a telefonodon (ha van) amikor ezt csinálja veled és jelentsd fel megoldás mert ez nem normális meg már bocsánat ha össze vissza ver és látszik rajtad akkor miért nem jelented fel jogod van hozzá egész életedben nem élhetsz rettegésben 18 éves vagy ha édesanyád nem tesz semmit akkor neked kell
2017. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!