Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin szedése vizsgaidőszak...

Frontin szedése vizsgaidőszak előtt?

Figyelt kérdés

A pszichiáterem felírt nekem Frontint, viszont félek tőle, hogy nem tudok majd tanulni. (0.25, egy szemet kell bevennem)

Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?


2017. dec. 11. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy rád milyen hatással lesz ez az adag. Ha bealszol tőle, akkor nyilván nem fogsz tudni tanulni. De úgy se, hogy szétszorongod az agyadat. Próbáld ki, ha megnyugtat, akkor jó. Ha bekábulsz, akkor meg nyugodtan kettévághatod egy késsel, és elég a 0.125 is.
2017. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A memóriámra vajon 1 hét alatt mennyire gyakorol káros hatást?
2017. dec. 11. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom,magàban nem jó szedni.Nekem fél is bőven elég.Egésztől úgy elalszom mint akit leütöttek.Amúgy butít.Én csak végszukség esetén veszek be felet vérnyomasra ha idegtől megy fel.Vagy ha végkepp nem tudok aludni.De igy nincs raszokas.
2017. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kaptam mellé mást is, de ennél láttam a durvább negatívumokat. Köszönöm a választ!
2017. dec. 11. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok leszokóban vele. 24 éves vagyok és már 5 éve szedem naponta 3x0,25 mg-t. Már csak naponta egy szemet szedek de már jó lenne végleg leszokni erről a sz*ról mert undorító hogy csak rossz kedvem van tőle ja és a szorongást semennyire sem ódja!


Javaslom kedves kérdező dobd ki a francba azt a sz*rt és szedj inkább magnéziumot!

2017. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgyis csak 3-4 órát hat.
2017. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve szedek napi 3szor 0,25öt (pánikbetegségre).

Meg kell mondanom, ilyen jó tanulmányi eredményeim még nem voltak, ösztöndíjat is sikerült kapni. Szóval nem hiszem hogy bármit rontana. Minden csak hozzáállás kérdése. Ha eldöntöd, hogy szeretnél tanulni, és jól lenni (de komolyan elhatározod), akkor tényleg segít a frontin, hogy az agyad is így gondolhassa. De ha nem mered már bevenni sem, akkor a negatív gondolatok/félelmek miatt tényleg nem lesz jó a frontin, amit generálsz magadban rosszat, rá tudod kenni, hogy a gyógyszer miatt van, és csúszol majd lefelé a lejtőn. Tapasztalatból mondom. Ha kérdés van, írj privátot

2017. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves ötös!


Már túl vagyok a magnézium, egyéb vitamin, sport, jóga, stb körökön, de sajnos semmi nem látszott eddig hasznosnak.

2017. dec. 12. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
'/2 szemet szedj belőle. Ennyi elég lesz neked szerintem.
2017. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!