Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elviselhetetlen depresszióm...

Elviselhetetlen depresszióm van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyugtató elvonás utóhatása + körülmények miatt. Nem tudok dolgozni, egész nap egyedül vagyok, senki nem nyitja rám az ajtót. Nem csak szomorkodom, hanem olyan vagyok, mint egy telefosott zokni, és fizikailag is rosszul. Biciklizni szeretek, de ebben a hidegben/esőben/szélben nem lehet. Kórházban már voltam, semmit nem segítettek, csak leszedáltak, a beszélgetős pszichológusokat kóklernek tartom. Közhelyeket mormognak óránként 15 ezerért. Nincs kedvem élni, de nem akarok meghalni. Nem tudom, mit tegyek.

Nem tini vagyok.



2017. dec. 12. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát ez szomorú de így még mindig jobb mintha tele lenne a szoba vihogó boldog barmokkal hollandiában ennél sokkal rosszabb időben is tekernek
2017. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha lány vagy írj, aztán átmegyek hozzád és elütjük hasznosan az időt! :) :)
2017. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
na egy perverz, biztos pont rád vágyna:D
2017. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha nem csinálsz semmit , csak ülsz benn, akkor ne csodálkozz.

Pedig lehet biciklizni is, nincs hideg vagy bármerre el lehet menni sétálni, kikapcsolódni. De úgy még egy erős ember is megrokkan hogy semmit se csinál, nem tesz a saját érdekében semmit.

2017. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igyekszem mozgolódni, de szédülök, mint az atom, érzékcsalódások, stb, és így nem valami szórakoztató.
2017. dec. 12. 14:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Van valami célja az életednek, amiért van értelme minden nap felkelni? Családtagokkal, barátokkal hogy állsz? Mozdulj ki minél többet, legyél nyitott a világra, engedd el a rosszat. Minden fejben dől el, ne csak a rosszat lásd magad körül. Tényleg az kéne, hogy megtaláld, mit szeretnél elérni, hatalmas motivációt ad a nyomorúságos hétköznapok alatt.
2017. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szedsz gyógyszert? Talán váltani kéne, ha ennyire szarul vagy. Szóljál pszichiáternek mindenképp!!
2017. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Talalj ki egy egyedi agyfrissitot. Pl en azt csinaltam egyszer hogy bekapcsoltam egy videot ami az uszasrol szolt. Mindenfele kepekben azt mutatta hogy az emberek usznak. Elkepzeltem hogy en is uszok a vezna testemmel es karkorzeseket csinaltam, bemelegitettem az izuleteimet. Lehunytam a szemem amikor mar untam a kepeket es csinaltam az "uszast". Mivel egyedul vagy kb barlang i hulyen kinezot megtehetsz. A lenyeg hogy szabadisd fel magad az alol az arnyjatek alol amiben taposol. Taguljon ki a latasmodod, es masodpercek toredeke alatt torjon meg a szenvedesed. Utana ne nagyon kezdj bele hirtelen dolgokba. Eloszor rakj rendet, egyel. Csinalj uj napiprogramot, majd kicsit foglalkozz megint magaddal es emeld a fedezd fol mennyi minden van benned es korulotted. Sok sikert.
2017. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
szex-drog
2017. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
A kielégületlenség okozhat ilyen tüneteket. Olyankor a xar is sótlan.
2017. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!