Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Notóriusan túlgondolok mindent...

Notóriusan túlgondolok mindent, mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Most már lassan totálisan szétpánikolok mindent, és nem hiszem, hogy ez normális. Ha elrontok valamit, csak arra tudok gondolni, hogy hogyan szólnak le emiatt a hátam mögött, és ezen rágódom újra és újra, több tucatszor újragondolva az adott szituációt. Ha beverem a térdem az asztalba például, már csak arra tudok gondolni, hogy ilyen kétbalkezes is csak én lehet, és mindenki engem néz.

A héten másodpercekre leesett és megszólalt a telefonom, miközben az igazgató előadást tartott párszáz diák előtt, utána fél napig azon tépődtem, hogy mindenki rajtam röhög, mert milyen szerencsétlen vagyok.

És a legrosszabb az, hogy a legkisebb dolgot (pl. lépcsőn elbotlást) is egy strigulaként kezelem, hogy mennyire szerencsétlen vagyok összességében. Nem tudom ez ellen mit tudnék tenni, ehhez kérnék segítséget, mert már egy totális szerencsétlenségnek tartom magam, de ugyanakkor szerintem az is fix, hogy nem vagyok képes normálisan értékelni magam.



2017. dec. 12. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Csúnyát mondok de le kell S Z A R N I az ilyen apróságokat...

tuti fiatal lehetsz vagy még nem történt az életedben komoly trauma ami után átértékeled a dolgok fontossági sorrendjét, és ezáltal az ilyen dolgok lesznek a legutolsók amik miatt aggódsz :)


29/F

2017. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd magad komolyan
2017. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!