Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Teljesen megőrülö...

Ez mi lehet? Teljesen megőrülök, nem bírom ezt már!

Figyelt kérdés

Rengeteg stressz ér, lehangolt vagyok folyamatosan, az utóbbi 2 hónapban azonban mindez rosszabbodott... heti szinten vannak valamiféle "rohamaim" olyankor akár fél óráig is ráz a hideg, úgy érzem szétmegy a fejem, sírógörcsöm van, van amikor a szívem is elkezd hevesen verni, vagy nem kapok levegőt. Nehezen tudok beszélni vagy bármit is csinálni olyankor, olyan mintha megőrülnék, mindtha az idegeim felmondanák a szolgálatot.

Ez micsoda? Pánikroham? Idegösszeroppanás?

16 L


2017. dec. 12. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pánikroham. Bár nem nagyon értek hozzá, de ilyen sűrűn idegösszeroppanás nincs.

Mi történt az előzö két hónapban, hogy ez rosszabbodott?

(Ha itt nem szeretnéd leírni, üzenetet is küldhetsz)

2017. dec. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából... 2 éve voltam depressziós, egy fél éve már úgy ahogy rendbe jöttem, hónapokig nem vollt bajom. Aztán most ősszel kezdtem visszaesni minden ok nélkül, és azóta csak rosszabbodik a helyzet, 2 éve nem voltak ilyen rohamaim sem. Most viszont nem érzem magam depressziósnak, mindtha ez valamu teljesen más lenne.
2017. dec. 13. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!