Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivan akkor ha depressziós...

Mivan akkor ha depressziós vagyok de félek még magamnak is be vallani?

Figyelt kérdés

Orvos pedig szóba sem jöhet. -félek azt gondolna hogy egy elkényeztetett kis .. vagyok.. es nem venne komolyan. Mert nem is erdekelne hogy mit mondok.

Interneten utanna olvastam es szinte minden tünet igaz ram. Nagyon nehezen nyilok meg masok előtt ezért nem is akarok orvoshoz menni. Nem teszem magam. Senkinek nem szoltam erről de nagyon egyedül erzem magam, hiaba van barátom es a szüleim is melettem vannak. Panaszkodni nem akarok mert noncs okom rá ezert is szégyellem magam. Nincs semmi gondom az eletembe es ha mad mondana ezt bizonyárale néznem es azt mondana. Teszi magat. Altalaba ha be zarkozom es ki sirom magam jobb lessz egy ket napig. De utanna megint jon ez a minden rossz!


2017. dec. 13. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvos komolyan vesz.

Nem azért tanult 5 évig ált. orvosnak, majd szakosodott még 3-5 évig pszichiáternek, hogy ugyanazt mondja, mint az utca embere.


22/N

2017. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, ne aggódj, nem te vagy az egyetlen, aki nem mer orvoshoz fordulni. Menj nyugodtan, nem fog lenézni, hiszen a legtökéletesebb életet élőknek is lehet problémája. Érdemes megpróbálnod, ő úgyis segíteni fog és együtt megtalálhatjátok a probléma gyökerét. Hidd el, sokat tud segíteni. Én jövőhéten megyek majd először pszichiáterhez, évek óta tartó problémával, de eddig nem mertem segítséget kérni. De itt az idő, hogy kiderítsem, miért vagyok olyan állapotban, mint most. Fel a fejjel!

Üdv, 19/L

2017. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2017. dec. 15. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!