Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata a barátnőm?

Pszichopata a barátnőm?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, az elején tökéletes volt minden, nem hittem el, hogy ilyen nő létezik, aztán egy idő után kezdtem érezni, hogy én odaadok neki mindent (érzelmileg, anyagilag), de alig kapok valamit. Egyre inkább kontrollálni akar engem, nemrég eljutottunk arra a pontra, hogy facebookom sem lehet, ugyanis nemrég egy volt osztálytársnőm ismerősnek jelölt, majd kicsit chateltem vele, a barátnőm erre úgy kiborult, hogy elköltözött 2 hétre. Már többször csinált ilyet, sosem jött magától, mindig én mentem utána, persze állítja, ki sem lát a depresszióból ez idő alatt... Nagyon sokat manipulál érzelmileg, mostanában jövök rá, hogy milyen dolgok miatt éreztette velem sokszor, hogy a világ legrosszabb embere vagyok... Erről beszéltem előbb egy barátomnak, ő pedig küldött egy linket, amit csatolni fogok... Egy az egyben a mi kapcsoltunkat írja le! Ez alapján vajon az én barátnőm is az...? Az a durva, hogy ezek ellenére is imádom, fél kezemet adnám érte, de már én is érzem, hogy valami nem oké. 25 évesek vagyunk... [link]
2017. dec. 16. 03:05
 1/6 A kérdező kommentje:
És a nem kapok vissza semmi dolgot nem anyagilag értem. Szerencsére pénzügyileg jól állok, sokszor azt érzem, ő az első nő, aki nem arra utazik... Persze, megkap mindent, mert boldognak akarom látni. Úgy értettem, hogy pl. én nem mentem el a legjobb barátom esküvőjére, mert ő nem szereti, egyedül pedig ne, mert szerinte csajoznék... Viszont egy másik hétvégén én minden programomat dobtam, hazament szülőket látogatni, vártam autóval a vonatnál, de nem jött, mert megcsúszott a barátnőjével a programja. Miután kifejeztem a nem tetszésemet, 3 napig nem szólt hozzám, még a számomat is letiltotta... Ilyen helyzetekre értem, hogy nem kapok vissza semmit.
2017. dec. 16. 03:11
 2/6 anonim válasza:
Menekülj! Keress olyan lányt, aki viszont szeret téged és tiszteletben tart, mint ember. Elolvasva amit írtál, nem is értem, hogy miért vagy még mindig vele. Valószinű, hogy nem fog könnyen elengedni ezért döntésed legyen határozott és végleges. Arra is vigyázz, nehogy egy gyerekkel akarjon magához láncolni!
2017. dec. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert rettenetesen szeretem, tényleg olyan édes nő tud lenni, hogy mikor megismerkedtünk (interneten, társkeresőn), akkor azt hittem, a haverjaim szivatnak, mert pontosan ugyanilyen nőre vágyom... Ezért őröl fel ez a már említett rossz része...
2017. dec. 16. 04:44
 4/6 Armstrong01 válasza:
100%
Ezt látja benned hogy ki tud használni érzelmileg hogy irányíthat. Ha most nem lépsz kb elbasztad az életedet amit bánni fogsz minden reggel mikor felkelsz.
2017. dec. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tipikus helyzet (zsák és a foltja) és mindaddig rángatni fog, amíg belőled ki nem hal a szerelem által létrehozott euforikus állapot, ami még évekbe telhet. Az igazi szerelem mindkét félnek ad valami pozitívat a személyiségéhez, jelen esetben legfeljebb a megtapasztalásról lehet szó, csak éppen vannak dolgok, amiből jó kimaradni.
2017. dec. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is, de akár nárcisztikus is.


22/N

2017. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!