Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki érzett már hasonlót? Ez...

Ki érzett már hasonlót? Ez milyen mentális zavarnak, problémának a tünete?

Figyelt kérdés

Nem rég, egy a következő tulajdonságokkal jellemezhető érzés tört rám és legalább 4 napon keresztül tartott:


Megmagyarázhatatlan tragédia érzése, mintha valami nagy probléma történt volna, mint amikor az ember elveszít valakit; elhagyja a szerelme stb.

Nem találtam a helyemet, mindenképpen mennem kellett valahova, hogy változtassak a dolgon, próbáltam találkozni valakivel. Míg eljutottam hozzá, a metróút is elviselhetetlen volt, nem bírtam kivárni, hogy mikor érek már oda. Találkoztam vele, próbltam kellemessé tenni az időt, néha sikerült pár percig és akkor nevettem magamon, hogy mi volt ez a hülye érzés, aztán megint rám tört. Bementem a gyógyszertárba, vettem egy Nervenflege nevű gyógynövényalapú nyugtatót, beevettem. Ez mintha kis időre enyhített volna a dolgon, de aztán ébredést követően megint felfokozódott az érzés. A negyedik napon lementem futni s mintha ttól kezdve megszűnt volna ez az elviselhetetlen, alaptalan tragédián átesett ember érzése.



2017. dec. 18. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenben mentális zavart keresni? Sajnos manapság mindenre olyan hamar ráfogjuk, hogy depis meg skizo meg hasonló társai. Te magad is tudod a választ. Mi nem tudhatjuk, hogy élsz, miket csináltál az elmúlt időkben, bűntudat, céltalanság és egészében véve mit teszel, hogy önmagadat megtaláld és jól érezd magad. Az hogy el kezdtél futni: Ép testben ép lélek - ez hiányzott a testednek, megkönnyebbültél, kitisztultál. Ennyi és folytasd! Nekem is mindig a mozgás segített át mindenen - olyan mint a levegővétel.
2017. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először történt ilyen?

Nem lehet, hogy szorongsz?

Első körben egyébként én sem tippelnék mentális betegségre, lehet, hogy történt valami a napokban, amit ilyen furcsán dolgozott fel az agyad.


22/N

2017. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!