Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mit jelenthet? Elképzelem...

Ez mit jelenthet? Elképzelem magamban hogyan ölném meg a barátaim.

Figyelt kérdés
Szóval,az a helyzet hogy ez már kb 1 éve van.. Elképzelem,hogyam ölném meg a barátaim,vagy a szerelmem,akár tanárom vagy egy állatot... Sokszor gondolok ilyen véres dolgokra,pl mi lenne ha a kiderülne hogy a padtársam vagdossa magát,stb. Meg szoktam olyanokat álmodni hogy a kiszemeltem egy pszichopata és miattam mindenkit megöl a suliban annyira szeret (?) Szerintetek ez mi lehet?Lehet hogy komoly gondjaim is vannak? 13/L

2017. dec. 19. 20:11
 1/7 anonim válasza:
41%
őrűlt pszihopata vagy :).
2017. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
remek egy fantáziáló kisgyerek...
2017. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Amig csak fantazia addig nincs vele baj. Kösd le magad: sportolj fuss fáradj el es akkor nem fogsz ilyeneken agyalni
2017. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy ezen a kib4szott oldalon csakis ilyen értelmetlen,bunkó válaszokat adnak....
2017. dec. 20. 06:30
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez ilyen tini baromsag,most eled a pszichopata emo franc tudja milyen korszakodat. Azt varod hogy itt mindenki megbotrankozzon. Hat senkit sem erdekel mit csinalsz nem korulotted forog a vilag kislany :D amugy meg ott egy normalis valasz csak neked nem tetszik: kosd le magad.
2017. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Csak simán fantázia. Az már inkább számít, hogy milyen érzéseket kelt benned, ha ezeket elképzeled.


Néha én is elképzelem, hogyan rugdosnám meg azt a sok okoskodó parasztot, aki direkt úgy ír választ, hogy minél bántóbb legyen.

2017. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

semmit, az emberek szoktak ilyen dolgokra gondolni, főleg fiatalon.

Nem kell aggódnod emiat. :)


U.i.: “kiszemeltem egy pszichopata és miattam mindenkit megöl a suliban annyira szeret”

Ez lehetetlen mert nincsenek érzéseik.

2017. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!