Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még ilyenkor valaki fent?...

Van még ilyenkor valaki fent? Fáradt vagyok de nem akarok aludni.

Figyelt kérdés

Nem tudom miért jó ez nekem, állandóan hajnalig fent vagyok, aztán délig alszom. Már egy hete vége az egyetemnek, azóta minden nap 4ig-6ig fent vagyok, nem is tudom rendesen kipihenni magam. Csütörtökön vizsgázom, még egy betűt sem tanultam, tudom hogy holnap sem fogok, szörnyű vagyok...

Suli időben is mindig fent vagyok legalább éjfélig, egyszerűen valami belső késztetést érzek rá hogy legalább addig fent maradjak. Hiába kelek másnap korán, egyszerűen nem zavar. Volt olyan hogy 5 órát aludtam,korán is keltem, aztán aznap ugyanugy fent voltam háromig. Hiába voltam fáradt, egyszerűen... Nem akarok aludni. Ideges is vagyok. Úgy érzem sose pihenem ki magam rendesen. Fáradtan kelek fel reggelente, nincs semmihez erőm, semmit se csinálok, szerintem most egy hónapig itthon fogok ücsörögni, ki se fogok mozdulni a házból. Ha leoltanam a villanyt és lefekudnek szerintem el tudnék aludni, bár szellemileg nem érzem magam fáradtnak. Habár fizikailag sem vagyok az... Nem csinálok semmit, na, szimplán álmos vagyok. Mi a francot tudnék ezzel kezdeni? Halálba idegesítem saját magamat is amiért ilyen idióta vagyok... De függő vagyok, internet függő meg minden. Egyszerűen nem tudom azt mondani hogy na akkor most alvás. Nem érdekel.

Van még valaki fent? Vagy... Áh mittudomen...

19/L



2017. dec. 20. 04:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Még?? Már! Hajnal 2-től mindig fent vagyok, haragszom is magamra ezért. Ha álmos vagy, miért nem alszol??

Már eljárok tornára, gyalog szaladgálok a faluban, hogy fizikailag is fáradjak. Inkább a lelki terhek miatt nem tudunk aludni...egész nap mint a mosott rongy, olyan vagyok én is. Na, meg ez a karácsony! Szeretteim messze, vagy éppen a temetőben. Ketten a férjemmel majszoljuk a töltött káposztát. Hülye karácsonyi reklámok meg öntik a "boldogságot". Mintha olyan sok embernek jutna belőle. Na, aludj, ne gondolkozz, nem kell az mindig!!

2017. dec. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, szimpla kényszer. Mint amikor megkerdezek valakit hogy idegesítem-e, azt állítja hogy nem, de közben tudom hogy nem így van. Mert hiába mondják hogy nem utálnak és nem zavarom őket, attól én még tudom hogy hazudnak. Kényszeres gondolatok. Vagy nem tudom. És mondják hogy ne gondoljak ilyen hülyeségeket. Erre én csak azt tudom mondani mindig, hogy ez olyan mintha egy pánikbetegnek pánikroham közben azt mondanád hogy nyugodj meg...

Jaja, ez az egész december szörnyű, tiszta rohanás és pánik az egész. Ezer lenne a dolog mégse csinálok semmit... Eh...

2017. dec. 20. 05:19
 3/13 A kérdező kommentje:
Máskor olyan sokan fent vannak és válaszolnak. Most meg senki... :(
2017. dec. 20. 05:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Hidd el semmit sem veszitesz ha elmész aludni,csak jobban jàrsz.Hosszabb tàvon tönkreteszi ez a szervezeted.Az idegrendszert,szivet,vérnyomàst!
2017. dec. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom, de sose megyek el időben aludni. És nem értem miért. 😂 Itthon se szeretik ha sokáig alszom, délben fel is szoktak kelteni, amit szintén nem értek. Nekik nem mindegy hogy mikor kelek ha úgyse csinálok semmit?

Na mindegy. Tényleg nem tudom miért nem alszom.

2017. dec. 20. 05:49
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor aludj ennyi. És ne az internetet terheld a baromságokkal.

Vagy mondjuk tanulj ennyi idősen

2017. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha valaki éhes, de nem tud enni, mert annyira ideges, annak is azt mondod hogy menj egyél azt jól van?

Hajnali ötkor meg nyilván tanulni fogok, első dolgom lesz. 👏

2017. dec. 20. 14:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne hajnali ötkor legyen ez az első dolgod, de mondjuk ha vizsgád lesz, akkor délben már az anyag felénél kellene tartanod alvás helyett. Magaddal cseszel ki hosszú távon.
2017. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te azt írtad nem akarsz, nem azt, hogy nem tudsz ;)
2017. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jelen esetben a kettő egy és ugyanaz. Nem tudtam mert nem akartam.
2017. dec. 20. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!