Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti nem aggódjátok magatokat...

Ti nem aggódjátok magatokat halálra, hogy valami nagyon rossz fog történni karácsonykor?

Figyelt kérdés

Én állandóan azon agyalok,hogy valami olyan következik be,amitől idegrohamot kapok,annyira rossz és szenvedéssel teli.

Gyerekkoromban lelkesen vártam az ünnepeket,alig vártam már jó előre,de már egy jó ideje negatív asszociációk ugranak be(idegbetegség,öngyilkosság,pszichotikus tünetek).


Kinek vannak még az enyémhez hasonló kételyei?



2017. dec. 20. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mi nem aggodjuk magunkat halalra. Te viszont mentalis problemakkal kuzdesz, amiket jo lenne ha szakerto segitseggel probalnal megoldani. Mondjuk pszichiaterrel.
2017. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire aggódsz akkor tartsd kikapcsolva a fenyőfa díszvilágítását és gyertya se égjen rajt, csak akkor mikor látjátok mert épp átadjátok az ajándékokat. Akkor biztosan nem lesz fenyőtűz. Más meg mi történhetne? Szilveszter az ami még a megszokottól eltérő de akkor meg ne menjetek az utcára és biztosan nem lesz gond a petárdák vagy tüzijátékok miatt.
2017. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyen arrogáns válaszokat vártam!
2017. dec. 20. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De, aggódok, hogy a hülye MÁV megint szar vonatot küld, és állhatjuk/ülhetünk végig 12 órát éjszaka alvás helyett.

Volt már rá példa... szánalom.


Egyébként nem, nem félek.

2017. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem milyen összefüggésben van ez a karácsonnyal. Ha hasonló törtènne az év bármely napján nem ugyanazt éreznéd? Normális embernek nincsenek ilyen gondolatai, akinek van az keressen fel egy szakembert.
2017. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sértőt nem mondtam. Szimpla tények, ha nem tetszik ne kérdezz. Egyébként a vâlaszod alapján az idegbetegség megjelenésétől már nem kell tartanod, ha gondold hívd fel azt az embert aki erre tanított és beszélj vele ilyen stílusban. :) kellemes karácsonyt mindenkinek és boldog Ùjévet :)
2017. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ha ennyire nem bírod felfogni azt a tényt, hogy elmebeteg vagy, meg hogy egy bunkó kis gyökér, akkor ne írj ki kérdést.
2017. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól írták a pszichiátert, nem kell megsértődni rajta. A szakember segít, kibeszélheted neki a gondjaidat és utána sokkal jobb lesz. Lehet egy régebbi trauma/elfojtott érzelem állhat mögötte. Saját magadat kínzod ezzel, a karácsony a szeretetről szól és nem az idegeskedésről. Ne érdekeljen mi fog történni, a jelennel foglalkozz. Szánj egy napot a lazításra, olvass egy könyvet, hallgass relaxáló zenét stb. Ha egyedül nem megy, kérj segítséget szakembertől, nem szégyen, azért vannak hogy segítsenek. Én is voltam mélyponton amiből csak segítséggel tudtam kimászni és azóta máshogy értékelem a dolgokat.
2017. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 teged is a csaladod megolesevel fenyegetett privatban ez a kis csira...?
2017. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől félned. Olvasva a privát üzenetedet már most idegbeteg vagy aki pszichotikus tüneteket produkál. Erről nekem nincsenek kételyeim. Azért hogy neked se legyenek keress egy szakembert. Más nem tud rajtad segíteni. Az hogy esetleg másnak is vannak hasonló gondolatai ne nyugtasson meg abban hogy normálisan gondolkodsz, mert nem.
2017. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!